Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei e3131 hilink - Nie można zainstalować, brak połączenia

30 Paź 2014 20:06 1569 2
  • Poziom 6  
    Wita. Mam problem otóż mam modem huawei e3131 hilink z Aero 2. Wszystko śmigało do czasu kiedy nie pożyczyłem go znajomej (powiedziała że nie chce się zainstalować (faktycznie tak było bo sprawdzałem)). Po kilku dniach chciałem z niego skorzystać ale okazało się że w miejscu w którym zawsze łapała zasięg już nie łapał "No coverage". Zauważyłem że dioda modemu miga na zielono czyli nie może może znaleźć sieci, więc podłączyłem antenę i też nie łapał zasięgu. Ale zdziwił mnie jeden fakt że po podłączeniu modemu słychać dźwięk "podłączenia" następnie "odłączenia"
    i dźwięk "niepowodzenia zainstalowania urządzenia". Potem usunąłem urządzenie z komputera wraz z sterownikami i usunąłem też kartę sieciową od niego. Podłączyłem go na nowo pojawił się i okno

po uruchomieniu instalatora modem znika "Mojego komputer" a okna instalacji się nie uruchamia. Oczywiście wyskakuje okno niepowodzenie instalacji urządzenia, brak sterownika. I teraz utknąłem w martwym punkcie ponieważ nie mam i nie mogę znaleźć sterownika do niego. A próba bawienia się Top NetInfo nie ma sensu bo hilink(działa jak karta sieciowa). Proszę Was o pomoc bo nie wiem co mam zrobić z tym fantem przesiedziałem wiele godzi aby znaleźć rozwiązanie i nic.
    Oczywiście uprzedzam ze przed tym wydarzeniem APN był ustaiwony na "darmowy" i roaming był włączony. System to win7 32-bitowy. Z góry dziękuje
  • Poziom 29  
    Przede wszystkim sprawdź, czy znajoma nie wyłamała Ci złącza USB.
  • Poziom 6  
    USB jest całe.
    Dzisiaj udało mi się zainstalować pomyślnie urządzenie. Ukazuje się karta sieciowa od niego.
    Tylko nadal "No coverage".
    Wydaje mi się że to wina dashboard'u postaram się znaleźć jakiś.