Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Word-em (Office 2000) Pilnie

04 Maj 2005 16:12 1767 7
  • Poziom 12  
    Witam

Mam taki problem robię prace dyplomową i jeste jej ponad 60 stron i chciałem je po wydrukowaniu wrzucić do segregatora. I teraz problem wiem że w wordzie można zrobić kółeczka (dziurki) na segregator, a poźniej oczywiście trzeba je dziurkaczem wyciąć. I nie wiem jak to zrobic.

ZA POMOC Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI:):)
  • Poziom 22  
    :?: Pierwsze słyszę
    A skąd wiesz że można coś takiego zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy to wrzucenie na każdej str rysunku z dwoma kółeczkami jedno pod drugim w odpowiednim odstępie ale to moje rozwiązanie jest bez sensu :|
  • Poziom 12  
    Widziałem kiedyś taki dokument. Można wstawić coś takiego na 100% i to chodzi aby był tylko zarys tych kółeczek i później dopiero je wyciać
  • Poziom 15  
    może ci się z marginesem na oprawę pomyliło
  • Poziom 23  
    ...pierwsze slysze...czy to na pewno byl dokument Microsoftshita....
  • Poziom 30  
    Oj kolega widział dobrze, a to że ktoś nie słyszał to nie znaczy że tego nie ma. Nie mam pod ręką 2000 i nie pamiętam czy miał ten wzór obramowania czy nie. Format -> Obramowanie i cieniowanie -> wzór i to gdzieś koło lini obcięcia leżało przynajmniej w 97. Jeżeli nie to na stronie MS kiedyś był klipart z gotowymi dziurkami niestety poszukiwania pozostawiam Tobie.

Choć mało zasadnym zawsze wydawało mi się używanie ich wkońcu po to dziurkacze mają linijke.

Pozdrawiam Lt.
  • Poziom 12  
    Niestety nie udało mi się dojść do tego, a na stronie microsoftu jest taki sajgon że nic nie można znaleść:(
  • Poziom 21  
    Sposób może nie zbyt ładny, ale zrób sobie skan z czystej kartki z dziurkami pod segregator, a potem wstaw go jako znak wodny w naturalnej wielkości. Gwarantuje że się da, już takie coś robiłem.