Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

władimirec t25 - dymienie na czarno przy dodawaniu gazu

31 Paź 2014 21:10 4050 10
  • Poziom 6  
    Witam mam pytanko w sprawie wladka wczoraj wymienilem pompę wtryskowa na nową kupioną w sklepie i jak dodaje gazu to dymi na czarno co to może być przyczyną czy pompa jest źle wyregulowana czy może to wina wtryskow albo jeszcze czegoś innego proszę o jakąś poradę za informacje zgóry dziekuje .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    Lecąc po kolei dla pewności ustawia się silnik. czyli zawory i kat wtrysku paliwa. Sprawdzasz drożność układu zasilania powietrzem i czystość układu paliwowego. Potem można myśleć dalej.
    Główną przyczyną czarnego dymu są lejące końcówki ale skoro wymieniałeś pompę to możliwe że jest kiepsko ustawiona. Nie było by to nic dziwnego przy nowych ruskich pompach.
  • Poziom 15  
    A dlaczego pompa wymieniona?
  • Poziom 6  
    mpa została wymieniona bo stara padła całkowicie nie podawała paliwa na sekcje gdy wymienilem odpowietrzylem nowa pompę odpalił odrazu a układ paliwowy czyli filtry dostojnik i wszystkie uszczelki wymienilem na nowe zawory ustawione i sprawdzone wiec zaworow nie mam się czego czerpiąc nie jestem pewny ustawienia kata wtrysku bo wczesniej juz ojciec cos tam ustawiał i nie wiem dokładnie na którym punkcie ma to być ustawione może muszę to jeszcze sprawdzić i chciałbym porady jak to ustawić żeby było dobrze bo nie jestem dobry w tej dziedzinie dobrze by było dac to do ustawienia mechaników i ktrory się na tym zna ale nie mam nikogo takiego w okolicy wiec chciałbym sam to jakoś zrobić
  • Poziom 10  
    Za mało powietrza dostaje? Miałem tak w aucie. Stary diesel.
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    Powiedz jeszcze dla czego i w jaki sposób ma mu wcisnąć więcej.
  • Poziom 10  
    miałem zawalony filtr powietrza, liście itp. Nie miał silnik powietrza i nie dopalał ropy jak trzeba. Tak miałem w aucie, starym dieslu z 1985.
  • Poziom 6  
    Filtr jest czysty bo wymienilem wszystkie filtry o odstojniki wszystko jest czyste i drozne muszę sprawdzić Kay wtrysku i chyba sprawdzić wtryski czy dobrze rozpulaja
  • Poziom 37  
    Nowa pompa lepiej bije i wtryski leją
  • Poziom 6  
    No to sprawdze te wtrysku i jak cos to dam znać czy jest poprawa ale dzięki za poradę i informacje :)