Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem - Przerywający internet

01 Lis 2014 14:32 951 4
 • Poziom 2  
  Mam problem z przerywaniem internetu. Sytuacja trwa już od miesiąca. Staram się dogadać z moim dostawcą internetowym lecz oni nic nie mogą zrobić. Internet działa przez 5 minut a następni rozłącza się na 20 sekund i tak ciągle. Rozmawiałem z dostawcą i mówi on że innym użytkownikom ich sieci na mojej wsi internet działa poprawnie. Powiedzieli mi żebym odłączył router i bezpośrednio podłączył antenę do komputera. Tak też zrobiłem lecz nic się nie zmieniło. Przy używaniu przeglądarki nie jest to aż tak odczuwalne, lecz najgorzej jest gdy działa jakaś gra online, wtedy następuje to co już pisałem wcześniej, czyli 5 minut internetu i rozłączenie na 20 sekund. Nie jest to też wina komputera gdyż testowałem łącze na laptopie.
 • Poziom 7  
  A czy w ciągu tego miesiąca nie wykupywałeś czasem szybszej prędkości internetu ? Podaj jaką masz obecnie.
 • Poziom 2  
  Od kilku miesięcy jest ta sama prędkość internetu czyli 10Mb
 • Poziom 7  
  Najlepiej jeszcze raz zadzwoń do dostawcy, niech przyjadą i zobaczą co jest grane. U mnie też był taki przypadek i przyjechali bez problemu (oczywiście za darmo) , niestety w moim przypadku problem pozostał do dziś tyle że u mnie dzieje się tak przeważnie w godzinach wieczornych u Ciebie może być inaczej i może da się to jakoś naprawić.
 • Poziom 2  
  U mnie problem występuje ciągle. Czy to dzień czy noc to i tak przerywa. A jakiś specjalista od nich przyjechał do domu (tylko mnie akurat w nim nie było) i podobno nic nie wykrył.