Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

darmowa aplikacja na WINDOWS 8.1 do zdalnego sterowania ANDROIDEM

01 Lis 2014 16:18 1179 4
  • Poziom 2  
    Witam,

bezskutecznie poszukuję aplikacji, która umożliwi mi sterowanie zdalnie z laptopa urządzeniem z ANDROIDem. Wiem, że jest TeamViewer, ale darmowo można tylko łączyć się z Androida do komputera. Poprzez aplikację VNC mam jedynie podgląd na to co się dzieje na ekranie Androida, nie mogę nic zrobić jak również gdy uruchomię plik video to widać tylko czarny ekran. Chętnie również przyjmę informację o aplikacji do sterowania zdalnego z innego urządzenia z Androidem.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Witam
    Czu znalazłeś już jakiś program?
    Jest wersja TeamViwera do łączenia się z komputera do androida - TeamViewer QuickSupport -, ale jest problem, bo na androidzie trzeba potwierdzać połączenie jak i "sterowanie pulpitem"
    Ja szukam też programu lub możliwości aby łączyć się z androidem (ferguson fbox2) bez potwierdzania, np na hasło z zewnątrz (z pracy).
    Jak jest jakiś sposób to chętnie skorzystam
    Pozdrawiam
    Jacek1l
  • Poziom 14  
    TeamViewer QuickSupport z linku poniżej jest darmowy, jednak jak pisałem potrzeba potwierdzać połączenie.
    Link

Niestety w moim przypadku (ferguson fbox2) połączenie USB z kompem nic nie daje, dodatkowo nie ma możliwości konfiguracji "developer options", nie znalazłem też możliwości zrotowania fbox-a
  • Poziom 2  
    To ciekawe, bo jak testowałem go w styczniu to po pobraiu QS na mojego MBOXa nie było jeszcze info o pobraniu dodatku do zdalnego sterowania (widać mocno popracowali nad biblioteką sterowników do sterowania przeróżnymi urządzenami z Andkiem). Ponadto nawet w "zwykłym trybie" nie mogłem się połączyć do mojego MBOXa, po zaakceptowaniu połączenia pojawiał się na 1s komunikat, że połączono by po chwili rozłączyć i tak w kółko. Testowałem u kolegi, który również twierdził że jeszcze niedawno mógł sterować zdalnie swoim Samsungiem, a w styczniu już miał te same objawy. Zadzwoniłem i korespondowałem z Działem Wsparcia TeamViewer i oficjalnie oznajmili mi, że połączenia do QS działają aktualnie tylko w płatnej wersji... Także tak to było w styczniu, teraz o dziwo chyba zmienili politykę i do tego jest już dodatek do sterowania MBOXem. Niestety nic poza VMlite nie przychodzi mi do głowy, ale dzięki za info o TV.