Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Update - Przycisk "dowiedz się więcej" nie działa

01 Lis 2014 20:10 2760 2
 • Poziom 9  
  Witam,

  Mam problem z pakietem Office 2013. W opcjach Windows Update początkowo zaznaczyłem, żeby pobierał aktualizacje wyłącznie dla systemu Windows. Teraz jednak zmieniłem zdanie i chcę także wyszukiwać aktualizacje dla pakietu Office. Wiem, że module Windows Update powinienem kliknąć pozycję "Dowiedz się więcej" przy tekście "Pobierz aktualizacje dla innych produktów firmy Microsoft", jednak gdy naciskam ten guzik, nic się nie dzieje.
  Czytałem na forach, że aktualizacje dla pakietu Office można włączyć w 'Plik -> Konto -> Opcje aktualizacji' w dowolnym z programów w tym pakiecie, ale taka opcja w tym miejscu u mnie nie istnieje w ogóle.

  Z kwestii technicznych - System na laptopie to Windows 7 Ultimate z SP1. W services.msc moduł Windows Update jest włączony, wszystko działa jak należy, tylko ten przycisk nie reaguje - a wg. informacji ze wszystkich stron jakie odwiedziłem, właśnie tam mają się włączyć ustawienia odpowiedzialne za dodanie Office'a do Windows Update. Wszelkie restarty systemu, zmiany ustawień itd nie pomagają, guzik po prostu nie działa - jest 'klikalny', pojawia się rączka, ale po kliknięciu nic się nie dzieje.

  PS - Inne przyciski działają poprawnie, np "Wyświetl historię aktualizacji"

  PPS - Na drugim laptopie problem jest identyczny - ten przycisk też nie działa.
 • Poziom 9  
  Pomogło, dziękuję!

  Temat do zamknięcia