Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA SUITE nie mogę się zalogować z kontem Nokii

01 Lis 2014 21:52 3603 2
  • Poziom 14  
    Witam, mam taki mały problem że po pięknej bezproblemowej instalacji programu "nokia suite" który działa i widzi telefon etc. chciałem zrobić aktualizację i wyskoczyło okno logowania do konta nokia, więc zarejestrowałem się przez przeglądarkę w tym przypadku Chrome wszystko działa sprawnie, natomiast przez NOKIA SUITE nie mogę się zalogować wyskakuje mi " Nie można nawiązać połączenia z serwerem" ja na załączonym zdjęciu niżej. Szukałem rozwiązania w necie jest opis na stronie [ .microsoft.com/pl-pl/mobile/pomoc/faq/?action=singleTopic&topic=FA133095 ] albo http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/ch...-explorer-proxy-server-settings#1TC=windows-7

ale nic to nie pomaga. dodam jeszcze że jakiś czas temu korzystałem z tego programu i łączyłem się bez problemu a tu ciach taki numer i nic mi nie przychodzi do głowy : ( a ha przeinstalowywałem soft, komp działa mi bez problemu nie mam żadnych super zabezpieczeń tzn. mam ale nic mi nie blokuje nawet zaporę zdjąłem i nic.

Może u nich jest jakiś problem - chodź przez www logowanie działa.

NOKIA SUITE nie mogę się zalogować z kontem Nokii

Dodano po 17 [minuty]:

Znalazłem odpowiedź na tej stronie, wątek Abi99 big_ up ja wykorzystałem 2 opcje i działa :)

//discussions.nokia.com/t5/Online-services-from-Nokia-Nokia/Can-t-sign-in-to-Nokia-account-via-Nokia-Suite/td-p/2969397
  • IT SerwisIT Serwis
  • Poziom 14  
    Natomiast z telefonu nadal nie idzie się zalogować ;/
  • Użytkownik usunął konto