Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SATEL MICRA - Wejscia TMP

Mixer3394 02 Lis 2014 13:25 1959 7
  • #1 02 Lis 2014 13:25
    Mixer3394
    Poziom 5  

Witam,
    jak w temacie mam problem z moja centralka SATEL MICRA. A mianowicie w pamieci zdarzeń wyświetla 09: Wejśćie tmp Wejscie TMP sabotaż kod 1-137-01-005. Wydaje mi się, że to problem z czują otwarica obudowy, ale kombinowałem już wszystko tzn sprawdziłem kable, sprawdziłem po odłączeniu czujki po zwarciu kabli i nic nie działa. Czy oby dobrze zrozumiałem problem ? Jak temu zaradzić?
    Pozdrawiam
    Z góry dzięki za odpowiedź :)

0 7
  • #3 02 Lis 2014 14:26
    Mixer3394
    Poziom 5  

Przepraszam za nieścisłość, jestem nowicujszem w tym temacie. Tak mam czujke w Z9 bezprzewodową. i to w niej bylo by cos nie tak ? Ale w programie GPRS-soft nie podświetla się ona na inny kolor, jakoby miała jakiś sabotaż. Co do sms sens w tym, że nie wysyła nic. Dopók nie otwierałem obudowy, aby zwiekszyć czas wyjscia bylo wszystko ok. Wysyłał sms itp.

0
  • #5 02 Lis 2014 14:32
    Mixer3394
    Poziom 5  

Działało wcześniej wszystko ok, teraz sie "coś" posypało.

0
  • #7 02 Lis 2014 14:36
    Mixer3394
    Poziom 5  

Tak jest prawidłowo dodana, wcześniej chodziła bez zastrzeżeń. (MPD-300 PIR). Ma ona odpowiednie połączenie siłe itp. Po przestawieniu tego czasu wyjscia jak tylko on minie, alarm zaczyna sygnalizować naruszenie. ( sabotaz). Wcześniej tak nie było. Dlatego pierwszym moim typem była własnie czujka otwarcia obudowy.

0
  • Pomocny post
    #8 02 Lis 2014 14:40
    bhtom
    Poziom 36  

Jak możesz podeślij mi plik ze swoimi ustawieniami na pw spróbuję pomóc. Wejście TMP płyty jest tak samo oznaczone w programie i jeżeli jest naruszone powinieneś to widzieć. Pamiętaj, że czujka może być ustawiona w trybie oszczędzania energii i wtedy każdy kolejny alarm wysyła bodajże co 3 minuty.
    Sorki, że pytam, po co czas wyjścia? Nie możesz sterować pilotem?

Pozdrawiam.

0