Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W220 S320 - Adaptacja czujnika wałka rozrządu.

02 Lis 2014 15:03 2064 1
  • Poziom 21  
    Witam kolegów. Przyszło mi się zmierzyć z mercedesem W 220 S320 i SD sugeruje mi zrobienie adaptacji czujnika wałka rozrządu w celu usprawnienia równomierności pracy cylindrów ale wchodząc w tę opcję pisze że nie jest chwilowo nie dostępna, gdzie trzeba wejść i co zrobić aby przeprowadzić taką adaptację? Powodem mojego pytania jest problem z silnikiem ponieważ nie chce się zbierać na obroty szczególnie jak jest zimny i nie ma takiej mocy jak powinna być przy 220 KM. SD podpowiadała że problemem jest czujnik opisany wyżej więc go wymieniłem ale prawie nie ma poprawy i domaga się adaptacji, jak się nagrzeje to nawet ciągnie ale wydaje mi się że to nie jest to co powinno być. Proszę znawców marców o podpowiedzi i sugestie w tym temacie przyznam się że od czasu do czasu używa SD ale nie miałem jeszcze takiego przypadku.

Dodano po 6 [minuty]:

Dorzucę jeszcze coś mianowicie wymieniłem sterownik drzwi prawych w tym samym aucie i jest jeden problem bo przycisk szyby steruje lewą szybą a nie prawą a z programu w SD wszystko chodzi normalnie.
  • Poziom 21  
    Niestety nie doczekałem się informacji więc zamykam temat.