Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dwa magnetowidy i nowy tv

putik 03 Lis 2014 12:09 528 5
  • #1 03 Lis 2014 12:09
    putik
    Poziom 9  

Witam,
    znajomy starszy Pan ma setki kaset vhs z jakimiś filmami, programami, wiadomościami itp i chciałby pozgrywac sobie co lepsze na pare kaset a reszty się pozbyć.
    Ma dwa magnetowidy i nowy tv, jak najlepiej połączyć to wszystko aby mógł sobie zrywać co mu pasuje i moc podglądnac nagrany materiał bez konieczności przekładania kasety.
    Tv ma dużo różnych wejść ale tylko jeden scart.
    Ma też takie combo, magnetowid razem z nagrywarka DVD żeby mógł zgrać na płyty dvd ale nie jest w stanie tego ogarnąć...

0 5
  • Montersi
  • Montersi
  • #3 03 Lis 2014 23:50
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

putik napisał:
    Ma też takie combo, magnetowid razem z nagrywarka DVD żeby mógł zgrać na płyty dvd

Raczej w drugą stronę, z płyty DVD zgrać na kasetę.
    putik napisał:
    Pierwszy magnetowid na którego będzie nagrywane podłącza po TV,a drugi z którego będzie odtwarzane pod ten pierwszy.

Dokładnie.
    putik
    A jakie to dokładnie magnetowidy: typ, model, firma, wejścia, wyjścia....?

0
  • #4 04 Lis 2014 18:49
    putik
    Poziom 9  

Ok, to po kolei
    Dziadek ma z 200 kaset VHS i chciał sobie pozgrywać co ciekawsze ( np. z jednej kasety jakieś wiadomości , z kolejnej jakiś mecz itd) na płyty DVD. Kupił więc to "kombo" ale on tego nie ogarnia (ja też sie na początku motałem...) a ja nie mam czasu żeby tam siedzieć godzinami i mu to przegrywać, pomyślałem więc że podepnę mu te dwa magnetowidy, dziadek pozgrywa co mu pasuje (czasu ma bez liku :) ) a ja potem to wypale na DVD...
    Jutro pospisuje co on tam ma za sprzęty

0
  • #5 04 Lis 2014 19:21
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

putik napisał:
    a potem to wypale na DVD...

Akurat mam w domu takie combo Philipsa, i jedynie co można to zgrać z płyty DVD na VHS, w druga stronę to nie działa, bo nie ma takiej możliwości.
    Co innego, kiedy pisze DVD/HDD RECORDER, to masz wtedy stacjonarną nagrywarkę - z HDD na DVD, nagrywanie i na DVD i HDD - sam tez to mam Pionieer DVR 540S-H.

0
  • #6 05 Lis 2014 14:40
    putik
    Poziom 9  

Kolego wklej sobie więc w Google taką nazwę : TOSHIBA DVR620
    możesz tym cudem śmiało przegrywać kasety na płyty i vice versa 😎 Tylko to urządzenie nie jest niestety dla osoby 80 letniej...

0