Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 520 - Nokia Lumia 520 czy Prestigio 8400 duo ?

can006 03 Nov 2014 21:17 2298 6
    can006
    Level 10  
    Aktualnie Posiadam Nokie Lumie 520 czy warto wymienić te na telefon na Prestigio 8400 duo ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Marek Baotian bt49qt
    Level 2  
    Moim zdaniem warto, ja posiadam prestigio i nie narzekam, stwierdzam ze na pewno lepszy android od windowsa, mialem kiedys lumie 800 na windowsie oczywiscie i jak przeszdlem na prestigio co by tu mowic no jestem zadowolony
    can006
    Level 10  
    Tylko że Prestigio 8400 duo ma Windowsa, prosiłbym jeszcze o jakieś opinie
    Marek Baotian bt49qt
    Level 2  
    oo to nie wiedzialem , ja mam prestigio z androidem tylko ze 5457 duo, w windowsa bym sie nie pchal, szybko mozna go ogarnąc ale to nie to samo co android ;D
    can006
    Level 10  
    Ja wole jednak Windows Phona bo wszytko na nim nawet na 512mb ramu śmiga a Android by się dławił przy 512mb
    ksmalcuga
    Level 21  
    Lepiej wybierz Nokie, w Prestigio gdy coś się zepsuje znalezienie części będzie bardzo trudne.
    azmenn
    Level 16  
    ksmalcuga wrote:
    Lepiej wybierz Nokie, w Prestigio gdy coś się zepsuje znalezienie części będzie bardzo trudne.

Bardzo dobra rada, często do sklepu przychodzą do mnie ludzie z Prestigio i części (nawet o zwykły pokrowiec jest ciężko) w 90% przypadków nie ma kompletnie nigdzie.Z dwojga "złego" w tym przypadku lepszym wyborem będzie Nokia.