Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System Audio 7.1 plus naglosnienie w roznych pokojach

cchtech 04 Lis 2014 11:27 579 5
  • #1 04 Lis 2014 11:27
    cchtech
    Poziom 2  

Witam Serdecznie . znalazłem podobny temat na forum ale nie był on pomocny dla mnie
    dostałem zlecenie na taka instalację:
    7.1 w salonie plus dwa głośniki w kuchni oraz dwa na ogród.
    klient chciał by gdy ogląda telewizje w systemie 7.1 a żona mogła słuchać na przykład radia w tym samym czasie, czy jest to możliwe do zrobienia na jednym wzmacniaczu, jeśli tak to prosiłbym o jakiś konkretny model. Dodam , że klient słyszał o podobnym rozwiązaniu. Z góry dziękuję za pomoc

0 5
  • #3 04 Lis 2014 16:19
    cchtech
    Poziom 2  

Dzieki za odpowiedż,
    Nie znalazłem jednak w opisie, czy klient bedzie w stanie słuchać radia w kuchni i tym samym ktoś inny oglądać film w innym pomieszzeniu.

0
  • #4 04 Lis 2014 18:01
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

cchtech napisał:

Nie znalazłem jednak w opisie, czy klient bedzie w stanie słuchać radia w kuchni i tym samym ktoś inny oglądać film w innym pomieszzeniu.
    Będzie w stanie. O to właśnie chodzi w systemach wielostrefowych.

0
  • #5 04 Lis 2014 18:06
    k52
    Poziom 32  

Masz maila do dystrybutora to napisz i dopytaj. Generalnie może nie skończyć się na samym amplitunerze tylko na serwerze ze sterowaniem dla domu. Czasem za z pozoru prostym rozwiązaniem typu kolumny i amplituner na komodzie stoi centrum dowodzenia i serwer które jest schowane w innym pokoju i sterowane z tableta http://www.cinematic.pl/multiroom/multiroom.html

0
  • #6 04 Lis 2014 18:52
    cchtech
    Poziom 2  

super Dzięki

0