Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP310E5C-U01PL - aktualizacja do 8.1

emarti 04 Lis 2014 18:25 948 2
  • #1 04 Lis 2014 18:25
    emarti
    Poziom 15  

Tuż po pojawieniu się możliwości aktualizacji do Win 8.1 pojawiły się opinie że Samsung nie zaleca tej aktualizacji ponieważ Win 8.1 nie został z Samsungiem przedyskutowany wobec czego mogą nastąpić komplikacje. Taką samą odpowiedź otrzymałem z Samsunga. Mój laptop NP310E5C-U01PL co jakiś czas wyświetla na ekranie całkiem sporą informację o możliwości aktualizacji do 8.1 Ostatnio pojawiają się one częściej i bardziej nachalnie, podstępnie gdzie ktoś w pośpiechu klikając "OK" rozpocznie aktualizację. Nie mam pojęcia czy ją przeprowadzić czy nie. W ogóle to kiedyś czytałem że aktualizacja do 8.1 jest nieunikniona dla posiadaczu "ósemki" i kiedyś Windows Update pobierze ją z automatu. Pisałem raz jeszcze do Samsunga zapytanie jak się sprawy obecnie mają ale póki co cisza... Jak wiadomo Samsung wycofał się już z produkcji laptopów. Co sądzicie o tym?

0 2
  • #2 04 Lis 2014 18:29
    linuks
    Spec od komputerów

Zrób backup dysku i sprawdź co będzie po aktualizacji. W przypadku niepowodzenia przywrócisz zawartość dysku z backupu. Oczywiście backupu nie rób z windowsa.
    Pozdrawiam

0
  • #3 04 Lis 2014 18:46
    emarti
    Poziom 15  

A czy prawdą jest że aktualizacja z automatu jest nieunikniona dla wszystkich posiadaczy "ósemki"?

0