Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C7 - Dołożenie orginalnych ksenonów

04 Lis 2014 23:32 7815 19
  • Poziom 15  
    Witam

Chcę dołożyć ksenony w Audi A6 C7 co muszę zakupić oprócz reflektorów i czujnika poziomowania ?
    Które sterownik będę musiał przeprogramować ?

Z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 15  
    na pewno będziesz musiał przekodować moduł elektryczny, pod warunkiem że Twój obecny moduł elektryczny obsługuje ksenony, bo jak nie to jego też będziesz musiał wymienić (do tego jeszcze dojdzie zdjęcie ochrony komponentu).
    Przydadzą się jeszcze spryskiwacze reflektorów - jeśli już chcesz iść w całości w oryginał.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Dzięki za pomoc. To o jakich oznaczeniach szukać lampy ? Czy mogę kupić gotowe wiązki do założenia w serwisie ? Jak rozpoznać czy moduł bordnetz i geatway da się zakodować czy trzeba wymienić ?
    Chcę w całości oryginał zrobić.
  • Poziom 39  
    Vas nie bardzo to robi, przynajmniej w moim wypadku.
  • Poziom 15  
    w 4G też się da tylko trzeba więcej pokombinować :)
    A wiązkę całą da się kupić tylko trzeba poszukać. Co do wizyty w ASO, to nie byłbym takim optymistą, że jak się podjedzie to powiedzą co trzeba dokupić, a zwłaszcza zostawić im, żeby to zrobili - przynajmniej we Wrocławiu, tam takich rzeczy nie chcą robić.
  • Poziom 2  
    @buncza
    witam
    mam taki problem,że po instalacji lamp z ksenonem nie ma długich
    przerabiał ktoś może tema
    instalacja poprawiona wg elsy
    kodowanie robione
  • Poziom 2  
    Nie ma czegoś takiego jak lampy pod asystenta,są tylko skrętne i nieskrętne,prosto można to sprawdzić w etce,tak wiec problem nie tu. Montowales kiedyś takie lampy?
  • Poziom 15  
    Ale przecież asystent świateł nie ma innych lamp - co za głupota.
    Wg Twojej teorii przy montażu asystent należałoby dodatkowo zmieniać lampa, a tak przecież nie jest.

Jeśli nie działają długie, to prawie na pewno jest gdzieś błąd w instalacji lub samym kodowaniu, ewentualnie brakuje jeszcze jakiegoś modułu...
  • Poziom 13  
    Proste wtyczki około 400zl z kufatech + kodowanie VCDSem mam Allroada 2014 były zwykle lampy założyłem bixenon z Ledem załadowałem ale trzeba pociągnąć dodatkowe piny do Central electronic i wpiąć we wtyki do bixenonów oraz zmiana pinów na halogeny przeciwmgłowe Audi A6 C7 - Dołożenie orginalnych ksenonów
  • Poziom 19  
    Witam.

Posiadam sterownik 4H0 907 063 BB i również borykam się z problemem dołożenia ksenonu w A6 C7.

Na jakie wartości zmienić kodowanie sterownika?

POZDRAWIAM i z góry dziękuję za pomoc!
  • Poziom 9  
    Cześć.
    Chciałbym kupić lampy do auta jak w temacie ale mam nr tylko jednej lampy. Chciałbym zapytać się czy muszę szukać z identycznym numerem czy może być np z dodatkową litera na końcu. Mój nr lampy to 4G0941005 i jest to prawdopodobnie biksenon nie skrętny ale są też np 4G0941005C. Chciałbym aby było tak jak wyszło z fabryki i wszystko działało ale wiadomo, że mając większy wybór w wyborze łatwiej a czasami taniej jest znaleźć części.

Dzięki za pomoc.
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam sterownik swiatel
    4H0 907 063 CA
    W ktorym bajcie zmienic kodowanie na swiatla xenonowe