Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R580 - Po recovery stare konto oraz hasło powracają.

05 Lis 2014 10:20 837 6
  • Poziom 6  
    Witam,

Dodam, iż zajmuję się komputerami i laptopami na co dzień ale taki dziwny problem mam pierwszy raz.

Dostałem laptopa za darmo z uszkodzonym układem zasilania, problem naprawiłem, zrobiłem pełne recovery i niestety pozostaje mi konto i hasło poprzedniego właściciela, oczywiście nie ma problemu ze zmianą tego konta jednak zastanawia mnie czy jest możliwość zrobienia prawdziwego pełnego recovery aby usunąć powyższe konto...

Wygląda to tak jakby obraz przywracania tworzony był w tym egzemplarzu po wpisaniu powyższych danych a nie w fabryce, mylę się?

Myślałem w sumie nad sprzedażą powyższego laptopa jako, iż mam do niego papiery, pudło i cały komplet a 3 laptop mi nie potrzebny ale taki obraz recovery mocno utrudni sprawę przyszłemu właścicielowi.
  • Pomocny dla użytkowników
    Z tego co pamiętam w Samsungu są 3 opcje recovery (robiłem ostatnio jednego). Jedna zachowuje dane, druga umożliwia backup a trzecia robi właśnie odtworzenie wszystkiego z wymazaniem danych. Przeczytaj dokładnie ich opis jak wejdziesz do recovery.
    Tutaj jest opis: http://goo.gl/Ggxo21
    Nie robisz "Basic restore", a "Complete restore". Jeśli to nie pomaga, to prawdopodobnie była wcześniej wykorzystana opcja backup i punkt przywracania, który wybierasz zawiera już to konto użytkownika.