Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Peavey HiSys 2 - warto kupić?

Graab11 05 Lis 2014 14:56 777 3
  • #1 05 Lis 2014 14:56
    Graab11
    Poziom 1  

Witam serdecznie.
    Czy opłaca się kupić te kolumny za 2000zł? Mam możliwość kupienia tego sprzętu i nie wiem czy jest sens wydawać na nie tyle pieniędzy.
    Jeżeli nie to ile maksymalnie mógłbym za nie dać?
    Dziękuję za odpowiedź.

0 3
  • #2 05 Lis 2014 15:30
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

W życiu za te pieniądze - 500-600zł MAX jeśli są nadal z oryginalnymi głośnikami.

0
  • #3 06 Lis 2014 12:06
    Shadowix
    Poziom 26  

Wersja z jednym, czy dwoma basami? Znajomy ma z dwoma, nie pamiętam ile dał, ale jak dla mnie tragedia brzmieniowa.... Dwie 15' niby bas powinny dać, ale tylko dudnią i pukają, zero środka, a driver przy większej mocy tak się drze, że krew z uszu leci... Nikomu nie polecam tych paczek... Za żadną kwotę...

0
  • #4 06 Lis 2014 13:57
    JerzyPed
    Poziom 19  

Potwierdzam opinie moich poprzednikow. Peavey nie jest dobra firma, brzmienie tych kolumn jest dokladnie takie jak to opisal Shadowix. Ta firma zleca proukcje swoich wyrobow chinskim fabrykom i jakosc jest taka jaka jest. Dodam jeszcze ze, w Chinach potrafia dobrze produkowac jakosciowe towary, ale to tez wiecej kosztuje. Np. znajomy mobilny DJ kupil niedawno 4 szt Eelectro-Voice kolumny 200W, 8"+driver produkowane w Chinach. Gra na tym uzywajac jednego lub dwoch (przy wiekszych imprezach) aktywnych 15" basow. Znakomicie to hula. Do malych imprez bierze tylko jeden bas i dwie male 8,5 kg kolumny. Znajomy zespol muzyczny sprzedal Peaveye i kupil chinskie kolumny T.Box (lansowane przez Thomanna). Powiedzieli mi, ze czuja sie tak jakby przesiedli sie z Syrenki do Mercedesa.

0