Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GoPro hero 3+ wybór karty microsd

voltandwatt 06 Nov 2014 17:52 1920 5
    voltandwatt
    Level 13  
    Od niedawna posiadam kamerę GoPro hero 3+ , więc mam pytanie jaką kupić do niej kartę microsd tak aby nagrywać w 4K. Proszę doradźcie mi dobrą, nie za drogą kartę,
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Przemmeekk
    Level 18  
    No niestety, ale tanio nie będzie. Przy nagraniach 4k karta musi być bardzo pojemna (64gb to minimum) i szybka, żeby prędkość odczytu była na tyle duża, by zgrywania filmów nie trwało 3h :) Mam Hero 3 Black i u mnie karta 32gb starcza na 2.15h nagrań w Full HD 60fps. Nie wiem jak to jest to wygląda w 4k, ale przy takiej rozdziałce pamięci nigdy za dużo :D Np. coś takiego - http://www.morele.net/karta-microsd-sandisk-s...ry-zone-android-app-sdsdqua-064g-u46a-589357/
    grzesiek-tv
    Level 8  
    witam, ja do swojej GoPro hero 3+ zakupiłem SanDisk 64GB micro SD Class10 Extreme 45MB/s http://allegro.pl/karta-sandisk-64gb-micro-sd-class10-extreme-45mb-s-i4745652772.html
    aktualnie mam wolnego miejsca 33 GB i po ustawieniu na 4K mogę nagrać 1:41, 1080 Super 2:31.
    nie wiem jak sobie będzie radziła w rozdzielczości 4K bo sam kamerę mam nie długo i nagrywam w 1080 super ale w tej opcji sprawuje się bez zarzutów.
    do całej swojej elektroniki mam karty sandiska (lustrzanka, kamera, telefony...) i nigdy nie było z nimi problemów.
    pozdrawiam, grzesiek
    voltandwatt
    Level 13  
    grzesiek-tv wrote:
    witam, ja do swojej GoPro hero 3+ zakupiłem SanDisk 64GB micro SD Class10 Extreme 45MB/s http://allegro.pl/karta-sandisk-64gb-micro-sd-class10-extreme-45mb-s-i4745652772.html
    aktualnie mam wolnego miejsca 33 GB i po ustawieniu na 4K mogę nagrać 1:41, 1080 Super 2:31.
    nie wiem jak sobie będzie radziła w rozdzielczości 4K bo sam kamerę mam nie długo i nagrywam w 1080 super ale w tej opcji sprawuje się bez zarzutów.
    do całej swojej elektroniki mam karty sandiska (lustrzanka, kamera, telefony...) i nigdy nie było z nimi problemów.
    pozdrawiam, grzesiek

ejj, gdybys ty tą swoją kartę Sandisk 64gb extreme nakręcił w 4K to po odtworzeniu na kompie, będzie wszytko w porządku bez żadnych ( lagów, przerywania mikrofonu czy obrazu) SPRÓBUJ I Odpisz mi PROSZĘ
    grzesiek-tv
    Level 8  
    witam, wszystko pięknie tylko dwa dni temu w telefonie padła mi karta SanDisk 32 gb :(
    pisząc wcześniejszego posta zaświeciło mi się światełko, że jak coś pochwalę to zaraz jest z tym jakiś problem no i masz!
    spróbuje zrobić tak jak prosisz tylko proszę o cierpliwość bo mam kiepsko z czasem.
    postaram się dzisiaj lub jutro.
    pozdrawiam, grzesiek
    voltandwatt
    Level 13  
    Nie kupowac karty Sandisk Extreme 16gb lub 32 lub 64 jest to karta bardzio slaba, nie nadaje się. Lepiej pomysl o kartach np Sandisk extreme plus, extreme ultra czy extreme Pro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!