Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop nagle przestał działać płynnie

06 Lis 2014 23:29 915 7
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z oprogramowaniem, będąc w przeglądarce chroome wyskakuje cały czas okienko " Wersja Twojego oprogramowania Java jest przestarzała i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa " Nie mam pojęcia co się dzieje sprzęt to laptop Lenovo Ideapad Flex 15 ,2 miesięczny . Strasznie nagle się zamulił. Martwię się bo muszę go jutro oddać. Ma ktoś może jakiś świetny sposób aby to naprawić? Prosiłbym bardzo o możliwie jak najszybszą pomoc bo rano muszę go oddać i będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 9  
    mam tylko dwie chrome i internet explorer i tylko w tej pierwszej z tego co widze zakutualizowalem Jave i nic nie pomogło :((

Dodano po 4 [minuty]:

A czy to może być jakiś wirus?

Dodano po 4 [minuty]:

Co mógłbym zrobić jeszcze żeby to jakoś naprawić?

Dodano po 37 [minuty]:

Zauważyłem ze nie tylko ja mam problem tego typu lecz każdy przypadek jest inny chyba, mółgłby ktoś mnie poinstruować co mam zrobic pokoleji? Please :(
  • Poziom 15  
    w jaki sposob łączysz sie z internetem?
    -przeskanuj antyvirusem i czyms typu malwarebytes
    -zmien DNS na np. 8.8.8.8
  • Poziom 9  
    mam internet lte mobilny

Dodano po 2 [minuty]:

przeskanowałem tym malwarebytes i nic nie pomoglo

Dodano po 4 [minuty]:

po tym komunikacie co się wyświetla co na początku pisałem jak go wyłączę automatycznie ściąga się jakiś program z Javy ale jak go nawet zainstaluję ponownie wszysto się powtarza przy ponownym otwieraniu jakiś stron. Nie wiem co jest grane naprawdę

Dodano po 1 [minuty]:

jak mam ten internet to jest sens zmieniać DNS?

Dodano po 1 [godziny] 13 [minuty]:

Coś takiego wyszło mi z raportów po scanie programem adwcleaner. Proszę o dalsze wskazówki
  • Poziom 9  
    Jakies pomysly moze ? Te zalaczniki powinny sie przydac:)

Dodano po 16 [minuty]:

Lecz ja nie wiem jak je uzyc :/
  • Poziom 15  
    probowales wywalic jave calkiem? chyba ze jest ci bardzo do czegos potrzebna, ale nawet gdyby to warto to sprawdzic
  • Poziom 9  
    usunąłem niestety nie pomogło ://

Dodano po 10 [minuty]:

Lecz ja nie wiem jak je uzyc :/

Dodano po 15 [minuty]:

Zna sie moze ktos na tych logach, raportach z adwcleaner bo to ppmoglo w podobnych przypadkach u innych sa one w zalacznikach powyzej. I co dalej zrobictrzeba?