Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung t989D/galaxy s2 - sam się włącza, potem czarny ekran.

laser890 08 Lis 2014 01:25 1605 1
  • #1 08 Lis 2014 01:25
    laser890
    Poziom 24  

Witam. Dostałem od kolegi telefon do naprawy. Galaxy s2 (t989D). Jest to telefon na rynek amerykański z tego co wyczytałem. Od zwykłego s2 różni się tym że nie ma klawisza home tylko dotykowe i ma lepsze bebechy z tego co zauważyłem. Telefon po włożeniu baterii sam się włącza po czym pokazuje się logo samsunga wraz z napisem t989d, następnie jest napis kodoo na białym tle oraz zaczyna się ładować pasek gdzieś prawie do połowy po czym gaśnie ekran i telefon sobie cały czas wibruje. Po wyjęciu baterii i podłączeniu na sucho do komputera także wibruje w kółko tylko że w tym przypadku dzieje się to od razu i ekran się nie zapala. W tryb download udało się wejść jednak telefon od razu gaśnie (około 5 sekund jest w tym trybie po czym się wyłącza i pozostaje na sekundę niebieska poświata i dalej wibruje, wszedłem trzymając klawisz głośności w dół i wkładając baterię nie naciskając włącznika). Komputer także go nie widzi (próbowałem naraz trzymać klawisz volume down oraz włożyć kabel usb i baterię w jednej chwili), po czym telefon wszedł w tryb download mode jednak w menedżerze urządzeń było zero reakcji jak i na normalne podłączanie. Żadnej reakcji komputera na nowe urządzenie. Co myślicie o tym? Do naprawy jest to urządzenie jakoś?

Dodano po 5 [godziny] 15 [minuty]:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl....com/showthread.php%3Ft%3D2138544&prev=search

Dodano po 7 [minuty]:

http://www.youtube.com/watch?v=F0xMMn1DRWs

Dodano po 36 [minuty]:

Dobra zdiagnozowałem usterkę, włącznik do wymiany.

• #2 19 Lis 2014 21:09
    laser890
    Poziom 24  

Włącznik wymieniony i telefon działa jak należy. Do zamknięcia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME