Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung np550p5c-s03pl - Jak wgrać system z Plików Recovery ??

07 Lis 2014 20:55 1308 7
  • Poziom 5  
    Siemka! Mam problem iż zakupiłem laptopa firmy SAMSUNG z systemem Windows 8. Na laptopie widnieje tylko naklejka z napisem Windows 8 lecz bez klucza jak to w nowszych laptopach. Mój problem polega następująco iż sformatowałem dysk i usunęło mi partycje z RECOVERY przy wgraniu windows 7 chciał bym wgrać na nowo windows 8 ten z recovery czy jest to możliwe ? Skopiowałem takie pliki zanim sformatowałem dysk (ZAŁĄCZNIK NA DOLE) :

Jeszcze jedno pytanie, a jak bym pobrał jakiegoś Windowsa 8 ze strony Microsoftu to nie został by on automatycznie w jakiś sposób przypisany ? Nie wiem może np : klucz tego produktu jest przypisany do płyty główne, biosu bądź czegokolwiek nie znam się na tym ponieważ jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Pozdrawiam ;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Klucz powinien być w BIOS'ie płyty głównej laptopa.
  • Poziom 5  
    mbo napisał:
    Klucz powinien być w BIOS'ie płyty głównej laptopa.

Mogę go w jakiś sposób sczytać z BIOSU czy coś? Albo jeżeli pobiorę jakiegoś windowsa 8 obojętnie jakiego to on będzie aktywowany za pomocą tego klucza czy jak ??
  • Poziom 38  
    Popychacz napisał:
    Albo jeżeli pobiorę jakiegoś windowsa 8 obojętnie jakiego to on będzie aktywowany za pomocą tego klucza czy jak ??
    Poprawnie aktywuje się tylko wersja windowsa takiej wersji jak kolega miał zainstalowaną.
    Pod windowsem są programy do wyciągania klucza z biosu, o takich z samego biosu nie słyszałem.
  • Poziom 5  
    A z tych plików co zamieściłem screna mogę jakoś przywrócić system ??
  • Poziom 38  
    Jaki rozmiar tych plików? i wrzuci kolega ich zawartość(screen).
  • Poziom 5  
    Szkoda, że nikt nie jest mi w stanie pomóc :/