Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów

08 Lis 2014 10:53 1482 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam taki problem. Mam internet w sieci Inea(kablówka)
    Posiadam do niej Modem/Ruter Cisco EPC3925. Z tego Cisco mam połączenie kablem do jeszcze jednego rutera Tp-Link TL-WR340G/TL-WR3. Z tego rutera mam połączenie kablem do mojego kompa i chcę na mojego kompa przekierować najlepiej wszystkie porty, więc robię to tak z Cisco przekierowuje porty na tplinka i z tplinka na mojego kompa ale to nie działa, kombinowałem już kilka różnych ustawień i nic. Wszystkie porty chciałem przekierować - nie działa. Jeden port - też nie działa.

Trochę się znam na komputerach ale coś mi się wydaje że coś mogę źle robić. Dołączam screeny może ktoś pomoże i wie co źle ustawiam.
    Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów Cisco EPC3925 TL-WR340G/TL-WR3 - Przekierowanie portów
    W skrócie :
    Internet--Cisco EPC3925 ---- Tp Link------Mój komp(tu chce porty mieć przekierowane)
    Dodatkowo z tplinka i cisco mam udpostępnione wifi i połączone kablem inne kompy. Nie mam możliwośći podpięcia się bezpośrednio pod Cisco.
  • Poziom 2  
    nikt nie pomoze ? :(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ustaw DMZ, albo uzyj swojego routera tylko jako AP (połączony z modemem porem LAN i wyłączony DHCP).
  • Poziom 2  
    No i tak nie działa. Wychodzi na to że z modemu cisco się nie przekierowują porty, jak podepne pod cisco kompa to działa