Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie odpala skuter Suzuki Katana

09 Lis 2014 13:49 1932 1
  • Poziom 11  
    Witam. Mam problem z Suzuki Katana po generalnym remoncie. Otóż wymieniłem uszczelniacze na wale, łożyska, cylinder, tłok z pierścieniami, gaźnik i świecę, po złożeniu zalałem gaźnik benzyną i próbowałem zapalić dziada, lecz zaczęła tak jakby próbował, lecz nie da rady. Sprawdzałem sprężanie ma, uszczelniacze dobrze siedzą, iskrę daje, lecz nie do końca pewną, przy kręceniu rozrusznikiem gubi iskrę (raz jest, raz nie ma). Niestety, z kopniaka nie mam jak sprawdzić ponieważ mam zmielony stożek w deklu i przeskakuje. Nie wiem co może być przyczyną, proszę o pomoc. Dziękuję i Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Jeśli robiłeś remont silnika (rozbierałeś go), to sprawdź w jakiej odległości masz impulsator od koła magnesowego - powinien być odsunięty ok. 0,3 mm. Zmień świecę na właściwą i sprawdź przerwę pomiędzy jej elektrodami. Sprawdź działanie kranika podciśnieniowego oraz prawidłowość podłączenia wężyków pomiędzy gaźnikiem a kranikiem. Udrożnij kanaliki i dysze w gaźniku.
    Warto jednak dbać o "nożny rozrusznik" w skuterze.