Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vectra b 2.5v6 zamulona na pb i lpg

10 Lis 2014 13:58 714 3
  • Poziom 9  
    Witam mam taki problem moja vectra nie jeździ jak powinna dolot szczelny swiece nowe kable ok. Mam pytanie czy jak mam bo mam pęknięty kolektor wydechowy to sonda będzie klamac? Wykres jednej sondy od 0.2 do 0.9v a na drugiej sondzie praktycznie stale 0.2 0.28 0.18 strasznie wąski zakres czy peknity kolektor wydechowy może być tego przyczyną? Czy sonda jest uwalona. Samochód jeździ tak jak by go przycinalo i miał jakby turbo dziurę powyżej 4tys ciągnie. Błędów brak po za jednym czujnik położenia walu korbowego ale to słyszałem norma w tym aucie. Proszę o pomoc
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 14  
    Sonda będzie przekłamywać, gdy przez pęknięcie wykryje nawet pojedyncze atomy tlenu. Kolektor należy albo zaspawać albo wymienić a dopiero później sprawdzić, czy to wina sondy czy nie. Jak błąd czujnika, to za którymś razem może nie zapalić...
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 21  
    Wykasuj wartości wyuczone i wtedy sprawdź wykres sygnału sond.
  • Poziom 9  
    Jutro wezmę się za spawanie kolektora i będę sprawdzał sondę czy się cos zmieni. Jak wykasować te wartości domyślne dysponuje tylko cdif3