Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po zrestartowaniu konsola nie wykrywa pada

DjRappo 10 Lis 2014 18:00 822 0
  • #1 10 Lis 2014 18:00
    DjRappo
    Poziom 10  

Dzień dobry, mam problem z dziś kupioną konsolą. Otóż na początku żaden telewizor jej nie widział, czy na kablu hdmi czy na zwykłym, dopiero jak wyjąłem dysk z konsoli to telewizory zaczęły ją widzieć (pojawiał się komunikat że nie można uruchomić systemu bo konsola nie widzi dysku). Postanowiłem konsolę rozebrać i zresetować ją po przez wyjęcie bateryjki. Po złożeniu i podłączeniu konsoli pojawił się komunikat " Podłącz kontroler za pomocą kabla USB, a następnie naciśnij przycisk PS". I tutaj jest problem, oczywiście podłączyłem pada ale w ogóle nie widzą się z konsolą, po wciśnięciu przycisku PS na padzie zaczynają szybko mrugać wszystkie diody i po ok 4 sek. gasną, próbowałem podłączyć pada do pc to jest ta sama sytuacja, podłączyłem do konsoli zwykłego pada do pc i zapaliła się na nim lampka, ale po naciśnięciu wszystkich przycisków nic się nie stało. Jeszcze przed rozebraniem konsoli wszystko z padem było ok. włączając pada włączałem konsole itp. Czy mogłem coś uszkodzić? Jeżeli tak, to gdzie szukać? Dodam że robiłem to bardzo ostrożnie i nie jest to pierwsza elektryczna rzecz jaką rozebrałem. Niestety nie mam żadnego znajomego co miałby ps3, ani też nie mam innego kabla miniUSB, ani żadnego innego urządzenia na ten kabel. Pada resetowałem i nawet rozkręciłem i wyjąłem baterię. Proszę o pomoc.

2 0