Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD T722i problem z LCD i taśma

05 Maj 2005 16:52 858 5
  • Poziom 9  
    sprawa wygląda tak. kumplowi zepsuł sie T722i i dał mi go w rozliczeniu z zepsutą taśmą. rozebrałem telefon na czesci pierwsze i wyjołem LCD. taśma była przewana, ponieważ juz zaopatrzylem sie w taką tasiemke to przystąpiłem do wymiany. wyciągam starą i patrze a ona ma ściezki pozrywane. patrze dalej i na LCD (na szkiełku) widze jedną scieżke miedzianą a tamte to takie jakby odciski na szkle. i tutaj mam pytanie. czy tą tasiemke mam przyłozyć do tego szkiełka czy tam są zerwane ścieżki?? pytam bo w zegarkach sie spotkałem ze na szkle był taki cień i to byla ścieżka. z góry dzięki
  • Poziom 12  
    Wow! Jestem pod wrazeniem tego ze wymieniasz tasiemke w tym telefonie!Jak Ci sie uda to napisz jak to zrobiles!Siedze na kilku forach i nikt jeszcze sobie z wymiana tasiemki nie poradzil!Pozdro
  • Poziom 29  
    DoncorleonePL napisał:
    Wow! Jestem pod wrazeniem tego ze wymieniasz tasiemke w tym telefonie!Jak Ci się uda to napisz jak to zrobiles!Siedze na kilku forach i nikt jeszcze sobie z wymiana tasiemki nie poradzil!Pozdro

W serwisowce masz caly proces rozbierania.
  • Poziom 9  
    ale mi chodzi czy na samym LCD (szkiełko) są scieżki miedziane czy takie na szkle odcisnięte tak jak w zegarkach. potrzebna pilna pomoc:D:D:D
  • Poziom 12  
    Ale Mi nie chodzi o wyjmowanie ekranika z telefonu!Tylko wymiane tasmy w ekraniku!
  • Spec od GSM
    Ale to jest ostro zapuszkowane... respect jak wymienisz ta tasiemke :)