Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wykrywa słuchawkek bluetooth przez adapter

nemomen 11 Lis 2014 20:12 2199 3
  • #1 11 Lis 2014 20:12
    nemomen
    Poziom 6  

Witam.
    Nie wykrywa mi słuchawek Bluetooth przez adapter. Do adaptera była płyta ze sterownikami oczywiście z bluesolei i oczywiście to wersja trial.
    Po odinstalowaniu bluesolei „Zewnętrzne urządzenie Bluetooth -Nie można odnaleźć sterownika”. Instalowałem już inne sterowniki wyszukiwane przez identyfikator sprzętu, który prezentuje się tak.
    BTHENUM\{3e7068ee-ceba-4be7-ba9d-5e9d5501e60f}_LOCALMFG&0000
    ściągałem aktualizacje dla win 7/x64., w których były 3 pliki (bthcdless.cat, bthcdless.inf i coin92.dll ) i nie wiem czy gdzieś to trzeba skopiować nic nie pisze nigdzie.

Słuchawki - A4Tech BH-500 -szukałem na stronie producenta słuchawek i nic.
    Adapter - SPYDEE Bluetooth SP 5811, Zgodny z protokołem A2DP -również szukałem na stronie producenta i było to samo co na płycie tylko z nowszą wersją trialowego bluesolei

próbowałem tez ściągać jeszcze inne sterowniki z tego i innych forów.
    i nic.

Mam koma stacjonarnego
    Płyta: Gigabyte H55M-S2H
    Procesor: i5 2.80GHz (4 CPUs), ~2.8GHz

Win 7 x64

pomoże ktoś?

0 3
  • #2 14 Lis 2014 10:00
    Angie81
    Poziom 2  

Witaj.
    Mam te słuchawki mikrofon słaby ale muzyka daje radę. Przede wszystkim zanim zaczniesz parować to włącz w panelu sterowania widoczność urządzeń bluetooth.Wejdź następnie do zakładki "urządzenia i drukarki" włącz słuchawki i przytrzymaj ok 6 sekund aż dioda zacznie szybko migać.W kompie daj dodaj urządzenie Powinno wykryć.Jak nie będzie chciało odtwarzać dźwięku ,to wejdź w menu adaptera i znajdź "otwórz ustawienia" w zakładce "sprzęt" zmień na moduł wyliczający. Powinno pójść dalej.
    Jeżeli dźwięk nadal będzie fatalny to polecam Slim drivers ściągnie brakujące sterowniki lub uaktualni.

:D Pozdrawiam

0
  • #3 14 Lis 2014 12:19
    nemomen
    Poziom 6  

W którym miejscu w panelu sterowania włącza się tą widoczność?, to nie jest to samo co klikając PPM na ikonkę bluetooth w prawym dolnym rogu i tam jest „pokaż opcje” czy coś takiego?

0
  • #4 14 Lis 2014 15:56
    Angie81
    Poziom 2  

Tak,również tam mozna włączyć widoczność dla urządzeń bt.

Dodano po 12 [sekundy]:

Tak,również tam mozna włączyć widoczność dla urządzeń bt.

0
  Szukaj w 5mln produktów