Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie wykrywa słuchawkek bluetooth przez adapter

nemomen 11 Nov 2014 20:12 4308 3
    nemomen
    Level 7  
    Witam.
    Nie wykrywa mi słuchawek Bluetooth przez adapter. Do adaptera była płyta ze sterownikami oczywiście z bluesolei i oczywiście to wersja trial.
    Po odinstalowaniu bluesolei „Zewnętrzne urządzenie Bluetooth -Nie można odnaleźć sterownika”. Instalowałem już inne sterowniki wyszukiwane przez identyfikator sprzętu, który prezentuje się tak.
    BTHENUM\{3e7068ee-ceba-4be7-ba9d-5e9d5501e60f}_LOCALMFG&0000
    ściągałem aktualizacje dla win 7/x64., w których były 3 pliki (bthcdless.cat, bthcdless.inf i coin92.dll ) i nie wiem czy gdzieś to trzeba skopiować nic nie pisze nigdzie.

Słuchawki - A4Tech BH-500 -szukałem na stronie producenta słuchawek i nic.
    Adapter - SPYDEE Bluetooth SP 5811, Zgodny z protokołem A2DP -również szukałem na stronie producenta i było to samo co na płycie tylko z nowszą wersją trialowego bluesolei

próbowałem tez ściągać jeszcze inne sterowniki z tego i innych forów.
    i nic.

Mam koma stacjonarnego
    Płyta: Gigabyte H55M-S2H
    Procesor: i5 2.80GHz (4 CPUs), ~2.8GHz

Win 7 x64

pomoże ktoś?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Angie81
    Level 2  
    Witaj.
    Mam te słuchawki mikrofon słaby ale muzyka daje radę. Przede wszystkim zanim zaczniesz parować to włącz w panelu sterowania widoczność urządzeń bluetooth.Wejdź następnie do zakładki "urządzenia i drukarki" włącz słuchawki i przytrzymaj ok 6 sekund aż dioda zacznie szybko migać.W kompie daj dodaj urządzenie Powinno wykryć.Jak nie będzie chciało odtwarzać dźwięku ,to wejdź w menu adaptera i znajdź "otwórz ustawienia" w zakładce "sprzęt" zmień na moduł wyliczający. Powinno pójść dalej.
    Jeżeli dźwięk nadal będzie fatalny to polecam Slim drivers ściągnie brakujące sterowniki lub uaktualni.

:D Pozdrawiam
    nemomen
    Level 7  
    W którym miejscu w panelu sterowania włącza się tą widoczność?, to nie jest to samo co klikając PPM na ikonkę bluetooth w prawym dolnym rogu i tam jest „pokaż opcje” czy coś takiego?
    Angie81
    Level 2  
    Tak,również tam mozna włączyć widoczność dla urządzeń bt.

Dodano po 12 [sekundy]:

Tak,również tam mozna włączyć widoczność dla urządzeń bt.