Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HD5500s - Dysk USB/PenDrive

11 Lis 2014 21:34 27147 9
  • Poziom 9  
    Witam Serdecznie Wszystkich i proszę o poradę :)

Od 3 dni jestem posiadaczem tunera HD5500s (Cyfrowy Polsat) kupowała go moja żona, została poinformowana że jest to jeden z lepszych tunerów, jest szybki, ma małe gabaryty i jest wyposażony w DWA porty USB i PRV Redy (informowała mnie przez telefon o tym) wiec ten właśnie wybraliśmy bo wiadomo do czego teraz służy USB, Ale jak się w domu okazało to USB jest beznadziejne, już nie chodzi mi o filmy,muzykę czy fotki bo to mam w TV, ale o to PRV Redy. W tunerze TV Naziemnej po podłączeniu PenDriva można nagrywać, zatrzymywać oraz planować nagrywania programów, w tym tunerze to jest zablokowane podłączam pendriva to mam komunikat "Wykryto dysk który nie współpracuje z Dekoderem" idzie to jakoś obejść albo przeprogramować tego PenDriva by działał z tunerem ??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    kiedyś miałem jakiś taki tuner z polsatu z dyskiem i nie narzekałem

Bardziej sie przejechałem z NC+ ale to inna historia

Czyli nic z tego nie bedzie, pozostaje tylko ten dysk z CP tak ? (usb dtu 320) teraz troszke o tym czytałem
  • Poziom 9  
    jeszcze jedno pytanko czy idzie podłączyć do tego tunera dysk z innego tunera CP ??

posiadam dysk z tunera Sagem czy jakoś tak (został z tunera od szwagra, ten jest za granicą) idzie go jakoś podłączyć, może przez przejściówkę USB ??

W kompie go nie widzi wiec może ma jakiś inny system ?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Sebolek_R napisał:
    nawet ten sie paruje ??

Nie, tylko ta cena.... ;) .
  • Poziom 9  
    Chyba Polsat zaktualizował soft tego dekodera.
    Mój dekoder jak zona go przyniosła do domu też domagał się dysku Polsatu. :cry: :cry: :cry:

Ostatnio przez przypadek zauważyłem, że przypasował mu mój nowy pendrive.
    Zacząłem sprawdzać.
    Wszystkie z posiadanych w domu dysków/penków USB 3.0 okazały się zgodne. :D :D :D
    Ostatecznie wybrałem stary dysk z laptopa 320GB 5400obr. i włożyłem do taniej chińskiej obudowy z Allegro (usb 3.0) i działa.
  • Poziom 10  
    Sprawdziłem z dyskiem 128 GB 2,5 cala i rzeczywiście działa włożony do obudowy usb 3.0