Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder do Cyfrowego Polsatu

pawel_mr 12 Lis 2014 10:28 1098 3
  • #1 12 Lis 2014 10:28
    pawel_mr
    Poziom 14  

Witam,
    chciałbym kupić dekoder do Cyfrowego Polsatu, który będzie współpracował z modułem CI+. Nie mam przekonania do ich dekoderów, dużo ludzi narzeka, ja też miałem z nimi problemy dlatego chciałbym tym razem kupić dekoder a od CP wziąć moduł CI.
    Znalazłem dwa dekodery, które wg mnie powinny być ok:
    1. Ferguson Ariva 202e
    2. Technisat Technistar S2
    Pierwszy ma gniazdo CI, drugi CI+, w przypadku CP nie ma to znaczenia, przynajmniej na razie. Drugi podobno ma lepszą jakość obrazu. Pytanie czy ktoś używa któregoś z tych dekoderów z modułem CP i jak to się sprawuje, ewentualnie który byście polecili? Druga sprawa to sam moduł CI+ od CP, nie ma z nim problemów tak jak z dekoderami? Nie zależy mi na tunerze DVB-T więc nie szukałem dekoderów typu "Combo" ale jeśli jest jakiś wart polecenia, który działa dobrze z modułem CP to także będzie do zaakceptowania. Cena powiedzmy max 500, 600zł.

0 3
  • #2 12 Lis 2014 17:46
    kajron
    Poziom 28  

Z tych 2 to ferguson ariva 202 lub 203

0
  • #3 13 Lis 2014 10:31
    pawel_mr
    Poziom 14  

kajron napisał:
    Z tych 2 to ferguson ariva 202 lub 203

OK, zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej zamiast kupować dekoder, przeznaczyć tą kasę na abonament i przejść do NC+. Tam podobno dekodery są lepszej jakości, jakość obrazu podobno też. Tylko trochę za dużo tych "podobno". W każdym razie rozważam i taką możliwość.

0
  • #4 13 Lis 2014 16:47
    kajron
    Poziom 28  

Akurat to co oferuje NC+ to trudno nazwać czyś dobrym a czasy podziału kart sie kończą, moim zdaniem hd 6000 i 7000 nie sa najgorsze , gwarancja jest na czas trwania umowy w CP

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo