Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder do Cyfrowego Polsatu

pawel_mr 12 Nov 2014 10:28 1737 3
    pawel_mr
    Level 15  
    Witam,
    chciałbym kupić dekoder do Cyfrowego Polsatu, który będzie współpracował z modułem CI+. Nie mam przekonania do ich dekoderów, dużo ludzi narzeka, ja też miałem z nimi problemy dlatego chciałbym tym razem kupić dekoder a od CP wziąć moduł CI.
    Znalazłem dwa dekodery, które wg mnie powinny być ok:
    1. Ferguson Ariva 202e
    2. Technisat Technistar S2
    Pierwszy ma gniazdo CI, drugi CI+, w przypadku CP nie ma to znaczenia, przynajmniej na razie. Drugi podobno ma lepszą jakość obrazu. Pytanie czy ktoś używa któregoś z tych dekoderów z modułem CP i jak to się sprawuje, ewentualnie który byście polecili? Druga sprawa to sam moduł CI+ od CP, nie ma z nim problemów tak jak z dekoderami? Nie zależy mi na tunerze DVB-T więc nie szukałem dekoderów typu "Combo" ale jeśli jest jakiś wart polecenia, który działa dobrze z modułem CP to także będzie do zaakceptowania. Cena powiedzmy max 500, 600zł.
    kajron
    Level 29  
    Z tych 2 to ferguson ariva 202 lub 203
    pawel_mr
    Level 15  
    kajron wrote:
    Z tych 2 to ferguson ariva 202 lub 203

OK, zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej zamiast kupować dekoder, przeznaczyć tą kasę na abonament i przejść do NC+. Tam podobno dekodery są lepszej jakości, jakość obrazu podobno też. Tylko trochę za dużo tych "podobno". W każdym razie rozważam i taką możliwość.
    kajron
    Level 29  
    Akurat to co oferuje NC+ to trudno nazwać czyś dobrym a czasy podziału kart sie kończą, moim zdaniem hd 6000 i 7000 nie sa najgorsze , gwarancja jest na czas trwania umowy w CP