Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki ekspres ciśnieniowy do 1400 zł max

13 Nov 2014 21:39 3390 13
  • Level 1  
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    Witaj, może nie pomogę w temacie jaki konkretnie ekspres kupić ale napiszę jakiego nie kupować.
    Posiadam ekspres firmy Zelmer 13Z011 i miałem do czynienia z innymi ekpresami tej firmy.
    W większości tych ekspresów i konkretnie w tym powstają takie wady jak zakamienianie się i nie da się go odkamienić tylko serwis.
    Leje się woda w szczelinie między podstawką a ekspresem.
    4 raz serwisowany w ciągu pół roku.
    Często te ekspresy trafiają na serwis.
    Osobiście nie polecam eksresów tej firmy.
  • Level 17  
    "Oczywiście mam na myśli automatyczny ekspres jak za tą cenę". To nie jest takie oczywiste :)

Dwa ekspresy od 770 do 1500 zł. Klasyczne, kolbowe. Ozdoby kuchni.
    La Pavoni Caffé Espresso CFL
    Gaggia RI8327/01 Grangaggia
    Plus dobry młynek, np. GRAEF CM 800 za 550 zł.
    Za 1400 zł - profesjonalny zestaw.

Opinie - proszę poczytać na Ceneo i Amazonie.
  • Level 10  
    A zobacz sobie na ekspresy saeco, bo my mamy z tej firmy w biurze i sprawuje się dobrze, żadnych awarii itd chociaż pracuje na pełnych obrotach, bo idzie z 10 kaw dziennie. Kawa też smakuje świetnie, ale tu też sporo zależy od jakości kawy oczywiście ;) Za tę cenę jest kilka fajnych modeli bo też do domu szukałem więc pewnie coś Ci wpadnie w oko.
  • Level 1  
  • Helpful post
    Level 17  
  • Level 1  
  • Level 1  
  • Level 17  
    Naprawdę warto, z racji ceny, zobaczyć oba ekspresy w sklepie stacjonarnym przed zakupem. Sprawdzić, jak wyjmuje się pojemnik z wodą, jak się czyści ekspres, jak pracują klawisze (bardzo ważne), czy sprzęt spełnia oczekiwania wizualne i przeczytać obie instrukcje (dostępne w internecie). Wówczas (i po przeczytaniu rzetelnych opinii) można dokonać wyboru.
  • Level 13  
    Z tanich to Saeco, DeLonghi ew. Krups.
    A jakby cię było stać to tylko Jura!
    Moja J. Ena 7 przez ok. 4 lata robi 6-10 kaw dziennie i zero kłopotów z nią.
    Najważniejsze to używać odkamieniaczy tylko i wyłącznie! tych które producent zaleca!
    Jura 36 tabletek np. ~150 zeta. Te tanie z allegro tylko zapchają sprzęt!!
  • Level 1  
  • Level 9  
    Alex5720 wrote:
    Dziękuję za kolejną odpowiedź.
    Czy ten DeLonghi będzie lepszy od mojego proponowanego Saeco? Bo wydaje mi się, że Saeco funkcjonalniejszy chyba, że się mylę.

Proszę o odpowiedź.

ten saeco minuto jest fajny, znajomi go mają w domu i są zadowoleni, to zapamiętywanie kawy to niezły bajer :D no i za mną też by przemawiało to, że łatwo go utrzymać w czystości i odkamienia się automatycznie ;p