Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Wzmacniacz Regent 1060 i 2 kolumny Vermona L9063

cli 14 Nov 2014 11:17 6042 0
 • #1
  cli
  Level 10  
  Sprzedam niemiecki zestaw nagłośnieniowy składający się ze wzmacniacza Regent 1060 i dwóch kolumn Vermona 9063. Cena 700 PLN.

  Sprzęt kupiłem kilka lat temu na potrzeby sali prób. Doskonale sprawdził się przy nagłaśnianiu wokalu i klawiszy, podłączałem też do niego gitarę elektryczną i laptopa.

  Wzmacniacz Regent 1060 wyposażony jest w mikser 6-kanałowy mikser, posiada pogłos sprężynowy regulowany oddzielnie na każdym kanale (z możliwością wyłączenia sterownikiem nożnym) i pętlę efektów. Na każdym kanale korektor 3-pasmowy, regulacja wzmocnienia, poziomu pogłosu i przycisk podbicia sygnału. Na sumie regulacja tonów niskich i wysokich i poziomu pogłosu. Wbudowane zabezpieczenie zapobiegające przeciążeniu końcówki mocy.

  Vermona L9063 to trójdrożne estradowe kolumny z bardzo dużym głośnikiem basowym (15 cali - prawie 40 centymetrów). Wygodne w transporcie, gdyż kolumny posiadają kółka oraz uchwyty po bokach i u góry. Po złożeniu tylnych siedzień sprzęt mieszczą się nawet w Cinquecento. ;)  W komplecie kable łączące wzmacniacz z kolumnami.

  Sprzęt był przechowywany we właściwych warunkach (brak wilgoci itd.), dzięki czemu membrany i zawieszenia głośników są w bardzo dobrym stanie. Drobne zabrudzenia na siatkach były już w momencie, gdy kupowałem sprzęt.

  Sprzedaję, ponieważ nie zajmuję się już muzyką, a rozmiary sprzętu nie umożliwiają jego przechowywania w mieszkaniu. Zresztą w bloku nie da się wykorzystać pełni potencjału tego zestawu, nawet w przypadku bardzo tolerancyjnych sąsiadów - już przy rozkręceniu do połowy zaczynają drgać szyby w oknach. ;) Polecam zwłaszcza muzykom - sprzęt będzie służyć jeszcze długie lata, spokojnie można go wykorzystać jako "przody" na koncercie czy weselu, a bas naprawdę "siedzi na klacie". ;)

  Zapraszam do przetestowania i odbioru osobistego w Warszawie na Dolnym Mokotowie.

  [Sprzedam] Wzmacniacz Regent 1060 i 2 kolumny Vermona L9063
  [Sprzedam] Wzmacniacz Regent 1060 i 2 kolumny Vermona L9063
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo