Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG FA162-DOU - Nie działa sterowanie kompaktu i nie da się jej wyłączyć

14 Lis 2014 11:57 1107 1
  • Poziom 18  
    Witam

Wieża po włączeniu do sieci od razu odtwarza CD a jak się naciśnie któryś z przycisków dotykowych np. wysuwanie tacki to przycisk reaguje (miga), ale nic się więcej nie dzieje. Tak samo jest jak np. jak mu daję następną lub poprzednią piosenkę to tylko miga, że zostało przyciśnięte i to wszystko. Nie da się również wyłączyć wieży po naciśnięciu przycisku Power (sam przycisk jest dobry).

Jedyne co mi przyszło do głowy to wymienić pamięć wraz z odpowiednim wsadem. Znalazłem takowy na elektrodzie pod tym linkiem:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=11353523

Wgrałem wsad do pamięci, wlutowałem na podstawce, ale teraz wieża w ogóle nie chce się załączyć.

Tylko problem jest taki, że nie posiadam pamięci 24c16 tylko 24c02, ale nie wiem czy to będzie miało jakąś różnice? Bo tam jest wsad zaprogramowany na pamięć 24c16.

Może ta wieża ma jakiś reset? Wszystkie napięcia według schematu są poprawne.

Dziękuję i pozdrawiam
    Tomasz
  • Poziom 18  
    Ok odpowiem sobie sam :) Znalazłem pamięć 24C16, zaprogramowałem i odpaliło bez problemu ze wszystkimi funkcjami :) Temat zamykam.

Pozdrawiam
    Tomasz