Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

goclever navio500 hd bt fm cam - brak synchronizacji z PC

robertcz1 14 Lis 2014 21:40 4839 16
  • #1 14 Lis 2014 21:40
    robertcz1
    Poziom 7  

Od razu po zakupie zrobiłem kopię rejestru,na vin7 bez problemu,potem zacząłem bawić się wgrywaniem różnych map ,paneli , programów od pewnego czasu zaczęła mi zamulać i przechodzić w stan uśpienia samoczynnie po 10 min, na forach wyczytałem że trzeba przywrócić kopię rejestru i tu klapa ,brak połączenia na vin 7,8 na wirtualnym xp raz się połączy raz nie jak sie połączy zaraz zrywa teraz na win7 odinstalowałem sterowniki i już nie mogę ich zainstalować
    Generic Serial (PROTOTYPE--Remember to change idVendor)
    USB\VID_045E&PID_00CE&REV_0000
    USB\VID_045E&PID_00CE

0 16
  • #3 16 Lis 2014 22:09
    robertcz1
    Poziom 7  

actin napisał:
    Urządzenie jest wykrywalne w menadżerze? Jeśli tak, podaj identyfikator urządzenia.

napisałem wyżej
    identyfikator sprzętu
    Generic Serial (PROTOTYPE--Remember to change idVendor)
    USB\VID_045E&PID_00CE&REV_0000
    USB\VID_045E&PID_00CE

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

udało mi się zainstalować sterownik i teraz system wykrywa mi urządzenie przenośne-mikrosoft usb sync ale nadal brak połączenia w CENTRUM OBSŁUGI URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM WINDOWS MOBILE także CE REGEDITOR TEŻ NIE MOŻE WYKRYĆ URZĄDZENIA

0
  • #4 03 Gru 2014 09:16
    robertcz1
    Poziom 7  

czyżby nikt nie miał podobnej sytuacji?

0
  • #6 04 Gru 2014 10:12
    robertcz1
    Poziom 7  

odinstalowałem centrum i sterowniki zainstalowałem ponownie i nic "brak połączenia" nie może znaleźć sterownika

1
  • #7 04 Gru 2014 10:53
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

robertcz1 napisał:
    nie może znaleźć sterownika

W takim przypadku, sugeruję, sprawdzić VID i PID urządzenia, do którego są te brakujące sterowniki.

0
  • #8 05 Gru 2014 10:08
    robertcz1
    Poziom 7  

arnoldziq napisał:
    robertcz1 napisał:
    nie może znaleźć sterownika

W takim przypadku, sugeruję, sprawdzić VID i PID urządzenia, do którego są te brakujące sterowniki.

VID I PID podałem wyżej

0
  • #9 05 Gru 2014 10:52
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

No to coś kolega zpi..ndolił.
    Załączone przeze mnie sterowniki na 100% zawierają ten identyfikator.

0
  • #10 05 Gru 2014 12:26
    robertcz1
    Poziom 7  

ok.
    a może w nawigacji jest coś namieszane
    wyczytałem gdzieś na forum że chyba w Larku pomimo włączenia w navi synchronizacji komputer jej nie wykrywał dopiero koleś jak ręcznie w navi odpalał jakiś plik to wszystko śmigało

0
  • #11 24 Wrz 2015 00:45
    areka80
    Poziom 1  

tez mam podobny problem z navi

0
  • #12 24 Lis 2015 11:53
    robertcz1
    Poziom 7  

Witam
    Znalazłem problem braku synchronizacji navi z kompem ,nie jest to wina do końca navigacji , problem leży po stronie systemu .Na win7 ciężko jest cokolwiek zrobić brak synchronizacji.Na starym laptopie postawiłem nowy Xp i od razu navi łączy się przez ACTIVE SYNC. Jest jeszcze mały problem po instalacji ACTIVE SYNC program instaluje swoje sterowniki do USB i wywala błąd ,ale jak odinstaluje sterownik i zrobię "skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu "system instaluje swój sterownik i jest ok. Podejrzewam że wina leży po stronie STEROWNIKÓW ACTIVE SYNC. Wgrałem rejestr z przed awarii i wszystko dział .Win7 dalej nie synchronizuje.
    Bynajmniej u mnie to pomogło.
    Pozdrowienia

0
  • #13 24 Paź 2017 06:41
    gipmen18
    Poziom 9  

mam problem mianowicie takze nie mogę się połączyć ale na win 8 64bit czy jest jakis inny sterownik do tegi systemu gdyż ten nie działa

0
  • #15 22 Paź 2018 22:25
    widmo82
    Poziom 12  

actin napisał:
    Podaj identyfikator jak kolega wyżej

to pytanie jest zbędne, identyfikator jest identyczny niezaleznie od systemu, mam ten sam problem, powyzsze porady u mnie rowniez nie zadziałały ani na win7 ani na win8

0
  Szukaj w 5mln produktów