Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf plus 5 1.9 tdi 2006 -Centralny zamek nie zamyka drzwi i szyb

15 Lis 2014 13:59 5958 6
  • Poziom 6  
    Witam mam problemem mam vw golfa plusa 5 2006r i
    w lewych drzwiach jest kilka urządzeń elektrycznych, które nie pracują przycisk otwieranie i zamykanie okien, sterowanie lusterkami, otwierania klapki korka wlewu paliwa.
    kierunkowskaz w lusterku lewym, , zamykanie na pilota drzwi lewych od kierowcy i pasażera , prawa strona drzwi i szyb jest ok zamykają się, kable są ok.
    Proszę o jakąś podpowiedź gdzie ewentualnie co może być awaria
  • Moderator Samochody
    Jeśli przewody w przelotce z karoserii do drzwi są ok, trzeba by sprawdzić czy w ogóle dochodzi zasilanie do do modułu w drzwiach i czy jest tam masa, jeżeli wszystko jest, a w module komfortu oraz centralnej elektryki figurują błędy braku komunikacji z modułem drzwi kierowcy, należało by ten moduł wymienić.
  • Poziom 6  
    Dzięki za informacje znajomy sprawdził zasilanie i mase jest wszystko ok a jak dostać się do modułu bo nie wiem jak go zdemontować jakie ma symbole czy znaki, i jak wygląda
  • Moderator Samochody
    Jak sprawdzał czy zasilanie dochodzi do modu to powinien wiedzieć, moduł jest w drzwiach kierowcy, na silniku od podnośnika szyby.
  • Poziom 2  
    Bardzo proszę o wytłumaczenie gdzie w Golfie 5 plus 1,9 2006 jest moduł komfort. Szukam gdyż nie działo światło w środku z przodu i na środku. Proszę pomoc
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Pod kierownicą, nad nogami kierowcy.
    Zobacz w Google "1K0959433BT" to będziesz wiedział jak wygląda moduł komfortu.
  • Poziom 13  
    czy do modułu komfortu 1K0959433BT podejdzie pilot o zonaczeniu 1K0959753?