Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 1.8 20V - Cichy klekot silnika

Boryczka1994 16 Lis 2014 23:06 1212 3
  • #1 16 Lis 2014 23:06
    Boryczka1994
    Poziom 12  

Witam . Mam mały problem , mianowicie silnik po poskładaniu cicho mi klekocze. Przed rozbiórka nie bylo tego slychac . Bylo to tak ze silnik stracił kompresję na 3 cylindrze, wymontowalem glowice okazaly sie powypalane gniazda . Glowica zostala naprawiona i zamontowana . Po poskladaniu rozrzadu do kupy i odpaleniu silnik chodzil rowniutko az po ok 30 min byl tylko zgrzyt i znow zawory 4 ssace okazaly sie krzywe ( napinacz paska nie napinal ) kupilem nowy , głowice jeszcze raz zdemontowalem oddalem do naprawy i zostala założona , rozrzad zlozylem wszystko według znakow i po odpaleniu cichutko klekocze na wolnych obrotach , na wyższych nie słychać. Co mnie zastanawia to ten lancuszek z tylu . Niby jest ustawiony tak jak trzeba czyli 16 oczek 8 pelnych ale znaki na walkach i tych tak jak by panewkach nie zgrywaja sie dokladnie tzn gdy prawy walek (ssacy) jest na rowno ze znakiem to lewy jest lekko przed znakiem . Passat pali bez problemu . Szklanki wyciskałem. To ucichnie samo czy cos nie tak jest jeszcze ustawione ? Prosze o pomoc bo boje sie by znow zawoty nie polecialy. Pozdrawiam
    VW passat b5 1.8 20V ADR 1998r

0 3
  • #2 25 Gru 2014 23:44
    mirrasszymon
    Poziom 11  

Wlej DOCTORKA :D a co z olejem wymieniony?

0
  • #4 26 Gru 2014 10:11
    2517538
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów