Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RC530 S04-PL - Awaryjna karta Wi-fi

17 Lis 2014 12:57 687 2
  • Poziom 16  
    Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem problem z urywaniem się połączenia internetowego bądź tragicznie niską jego prędkością. Problem występuje tylko przez połączenie wi-fi. Na początku myślałem, że to wina routera. Okazuje się jednak, że z routerem jest wszystko ok, wszystkie inne komputery, telefony łączą się z nim bez problemu. Próbowałem przeinstalowywać sterowniki, coś nie bardzo wiedząc co przestawiać w komputerze i routerze, ale bez skutecznie. W moim laptopie obudowa/obramowanie matrycy jest popękane, czy przypadkiem wokół matrycy nie ma anteny wi-fi która mogłaby się uszkodzić? Co sprawdzić? Jestem raczej mało zaawansowany w sprawie hardware. Co proponujecie? Komputer na windows 7 x64
  • Poziom 8  
    Mam podobnie na Samsungu Seria 3 NP350V5C-S08PL, po przeinstcznej ósemki na window z fabryalowaniuz fabrycznej ósemki na widows 7 x64 na 99% sterownik wi-fi zawiesza komuter w taki sposób że najpierw zrywa połącznei internetowe, potem pokazuje się żółty wykrzyknik na ikonie zasięgu wi-fi w tray'u a po chwili myszka przestaje reagować, potem klawiatura. Nic nie pomaga jak tylko przytrzymanie klawisza power i twardy reset komputera. Problem powtarza się co jakis czas. Pórbowałem juz przeinstalowąć sterownik jednak nic to nie daje.

Może ktoś będzie w stanie jakos pomóc. Reinstall systemu nic nie dał. Być może wersję x86 była by stabilniejsza.

Jezli ktoś miał podobny problem udalo się roziwązać poroszę o info.
  • Spec od komputerów
    Trzeba wymienić kartę WiFi.