Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki koszt wykonania strony firmowej

17 Nov 2014 14:39 942 3
  • Level 7  
    Witam wszystkich serdecznie. Od nowego roku mam zamiar wystartować z własnym biznesem i prawdę mówiąc mam dość poważny dylemat z wyborem kogoś, to wykona mi wizytówkę firmową (nic wielkiego - do kilkunastu podstron). Napisałem do kilku firm, ale wyceniły one swoje usługi na kilka tysięcy złotych... Wydaje mi się to zdecydowane zbyt dużo jak na tak małą stronę. Chciałbym więc się Was doradzić. Znalazłem tez taką ofertę http://tania-strona-www.pl/ Przed napisaniem do nich chciałem się z Wami skonsultować. Ktoś korzystał z ich usług? Są warci powierzenia im zadania?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 22  
    Zależy czego oczekujesz. Aczkolwiek musisz się liczyć z kosztem rzędu 2-3 tysięcy za podstawową stroną na Joomli.
  • Level 1  
  • Level 2  
    Dokładnie, wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Za kilkaset złotych też na pewno znajdzie się jakaś firma, która się tym zajmie, ale nie możesz mieć wówczas zbyt wygórowanych oczekiwań. Poza tym hosting itp kosztują dodatkowo.