Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 3405F wyświetla komunikat zainst. kasete toneru

17 Lis 2014 10:28 1116 7
  • Poziom 11  
    Witam! Drukarka 3405F wyświetla komunikat zainst. kasete toneru. Status na czerwono i drukarka nawet nie drgnie. Nie wiem co było robione, klient twierdzi że stało się tak po włożeniu tonera zamiennika (wcześniej drukował na zamiennikach i było OK). Na oryginalnym tonerze pustym to samo. Macie jakąś radę?
  • Poziom 24  
    Tylko serwis, który zajmie się tym.
  • Poziom 17  
    MasterPrint07 napisał:
    Witam! Drukarka 3405F wyświetla komunikat zainst. kasete toneru. Status na czerwono i drukarka nawet nie drgnie. Nie wiem co było robione, klient twierdzi że stało się tak po włożeniu tonera zamiennika (wcześniej drukował na zamiennikach i było OK). Na oryginalnym tonerze pustym to samo. Macie jakąś radę?

Spróbuj wydrukować raporty - nawet na zblokowanym tonerze, ale oryginalnym powinno to być możliwe a wtedy dowiesz się co jest w pamięci.
  • Poziom 24  
    Jeśli pokazuje komunikat o tym, aby zainstalować kasetę toneru, to nie ma możliwości wydrukowania niczego. Drukarka uważa, że nie ma kasety z tonerem i już.
  • Poziom 21  
    MasterPrint07 napisał:

Witam, nie zawsze wieszcie klientowi:). 95 procent cos klient wgrywal, myslia to byl fix nieporwany, alie kient do tego nigdy niepszyznasie:) Jesli macie doswiadczenie pracy z debag kabliem to mozecie go zastosowac. O debag kabliu mozecie znalasc w internecie.
  • Poziom 11  
    dzięki za zainteresowanie debug'iem się nigdy nie bawiłem, a to że drukarka nic nie wydrukuje to fakt, czeka na toner który w środku, muszę oddać klientowi niech wyśle do samsunga
  • Poziom 19  
    Skoro oryginalny jest Pusty to jak ma działać??? Zamiennik miałem przypadek że Chip był nie na swoim miejscu, przesunięty.
  • Poziom 11  
    tracer_as napisał:
    Skoro oryginalny jest Pusty to jak ma działać??? Zamiennik miałem przypadek że Chip był nie na swoim miejscu, przesunięty.

chodzi o to że drukarka zachowuje się jakby w środku nie było tonera (a nie wymień toner, pusty toner itp.)