Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plażowy wykrywacz metalu czy warto

ajo2310 17 Lis 2014 21:39 1257 8
  • #1 17 Lis 2014 21:39
    ajo2310
    Poziom 9  

Witam mam takie pytanie,czy plażowy wykrywacz metalu (za ok 100 zł)
    będzie działał w innych warunkach np trawnik w ogródku?
    jeżeli tak to jaki mniej więcej będzie zasięg
    bo chciałem kupić na początek a mam na to tylko 140 zł.
    Nie chodzi mi tu o nie wiadomo jak dobry bo wiem że w tej cenie takiego nie kupie.
    z góry dziękuje za odpowiedź

0 8
  • #2 17 Lis 2014 21:55
    Rzuuf
    Poziom 43  

Witam!
    Jest świetny!
    Wykrywa bezbłędnie "coś": kapsle z butelek, "sreberko" z batonów i inne śmieci.
    Jeśli zabierzesz z sobą swój "urobek", to dzięki takiej działalności plaże znów będą czyste.

0
  • #4 18 Lis 2014 10:22
    Rzuuf
    Poziom 43  

Na "Alle..." jest oferta na uszkodzony wykrywacz metali za 34 złote, łatwiej naprawić istniejący, niż budować "od zera". Przeszukaj też inne miejsca, np. tu: http://www.gumtree.pl/fp-sprzedam/wykrywacz/c4 .
    Również tu: http://www.twojpasaz.pl/pl/p/Wykrywacz-metali%2C-metalu-plazowy/515 , jak znajdziesz nawet mały pierścionek, to się zwróci natychmiast, ale jeśli niewypał - to nie zwróci się nigdy.

0
  • #8 30 Gru 2014 21:47
    waldek63
    Poziom 14  

Witaj Ajo2310
    Nie kupuj Chińczyka na PW przesyłam ci projekt wykrywacz dynamicznego o dość dobrych parametrach śmiało zbudujesz go za 150zł oraz wytłumaczę jak go zbudować pozdrawiam

0
  • #9 01 Sty 2015 10:33
    Oprysk Stonki
    Poziom 29  

Za 140 zł kupisz porządny wykrywacz z dyskryminacją oraz zobrazowaniem na kolorowym wyświetlaczu co pod ziemią leży. Nie trzeba oczywiście dodawać, że wykrywacz w takiej zawrotnej cenie będzie łączył w sobie też inną praktyczną cechę- jego konstrukcja będzie na tyle solidna i przemyślana, że zaistnieje możliwość wykorzystania go jako łopaty, aby znaleziony skarb wydobyć.

0