Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piekarnik Mastercook model MF 196 AX PRZYPALA CIASTA:(

karolinkawie 18 Nov 2014 10:50 3702 2
    karolinkawie
    Level 2  
    Witam! Od dłuższego czasu piekarnik przypalał mi ciasta nawet gdy zmniejszałam temperature ze 180 stopni do 50 stopni. myślałam,że to grzałka górna więc wymieniłam na nowa;/ niestety to chyba nie to ponieważ ciasto na nowej nadal się pali;/ lampka po otrzymaniu odpowiedniej temperatury gasła niestety piekarnik nadal się nagrzewa;/co to może być,bo ja już niewiem za co się wziąść.Mastercook ogłosił upadłość i nie mam gdzie oddać do serwisu.do paru dzwoniłam to nie naprawiają bo nie mają części z mastercooka:( prosze o pomoc
    Karolina
    Steryd3
    Level 33  
    Mierzyłaś temperaturę podczas pracy wewnątrz jakimś termometrem/miernikiem temperatury??
    Nie jestem znawcą piekarników ale mnie to wygląda na uszkodzony termostat/czujnik temperatury.
    Co do serwisu...piekarnik to nie prom kosmiczny- przeciętny serwisant AGD poradzi sobie z kilkoma grzałkami, wentylatorem i termostatem (nawet elektronicznym).
    karolinkawie
    Level 2  
    A jakieś namiary na serwisanta okolice Zakrzowa-Trzebnicy :( bo dzwoniłam chyba do 3 to nie naprawiają Mastercooka:(