Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S6500 - bateria rozładowana

18 Lis 2014 11:52 813 8
  • Poziom 15  
    Witam!
    Dostałem samsung s6500, który miał problemy z ładowaniem, tzn albo nie ładował, albo ładował, stan bateri pokazywał jak chciał:100% za chwile 50% i tak sobie skakał, ale najczęściej po włączeniu był komunikat bateria rozładowana i się wyłączał.... Wymieniłem gniazdo usb, zmieniłem baterie, wciąż jest to samo. Czasem zaskoczy i działa normalnie. Gdzie tam jeszcze można zerknąć żeby go naprawić??
  • Poziom 16  
    Postaw nowy soft być może telefon źle interpretuje poziom baterii. Telefon nie zalany? nie upadł?
  • Poziom 15  
    telefon czyściutki, ta bateria która nie działa na nim(1), działa za to na drugim telefonie, a z kolei ta z drugiego działa na tym(1). dziwny przypadek...
  • Poziom 16  
    Format telefonu nie równa się z ponownym wgraniem oprogramowania. Ponawiam pytanie telefon nie upadł? nie został zalany?
  • Poziom 15  
    softu i formata nie robiłem bo klient ma tam dane, pisząc czysty miałem na mysli to że nie był zalany. Dziwi mnie tylko to że działa tak jak napisałem w poście wyżej.... jak będę mogł to zrobie soft i dam znac.

edit:

niestety soft nic nie pomogł.....
  • Poziom 16  
    Jeżeli masz stację hot-air, to podlej płytę fluxem i go wygrzej, potem kąpiel w ultradźwiękach. Dawno, dawno temu radziłem sobie i bez takiego sprzętu prowizoryczną metodą suszarki do włosów i spirytusu, ale nie polecam.
  • Poziom 15  
    zauważyłem, że jak się baterie troche rozładuje to telefon smiga. Czy jest taka opcja zeby tel. przeładowywał baterie?? Wydaje mi sie że ten tel łąduje baterie tak jakby ponad normę a pozniej wykrywa ją jako rozładowaną....
  • Poziom 16  
    Sprawdź tą baterie na innym telefonie jak masz taką możliwość
  • Poziom 15  
    była sprawdzana - patrz wcześniejsze posty, złożyłem jeszce jedną, nową baterie i jest to samo