Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

massey ferguson 6150 - obcięty przewód

20 Lis 2014 18:14 4740 8
  • Poziom 9  
    witam, znalazłem w wiązce pod komputerem, pod kabina, ucięty pomarańczowy kabel widoczny na zdjęciach. na kablu jest napięcie 12 v, po wciśnięciu sprzęgła znika do 0 v. i tu moja prośba o pomoc w zdiagnozowaniu gdzie ten kabelek ma być podłączony. dodam ze nigdzie nie ma nawet śladu po drugiej stronie tego obciętego kabla. sprawdziłem wszystkie kostki czy nigdzie niczego nie brakuje i tez nic nie znalazłem.
    massey ferguson 6150 - obcięty przewód massey ferguson 6150 - obcięty przewód
  • Poziom 13  
    Nie martw się kolego to jest nie używany kabel, jakiś czas temu miałem w naprawie 6160 i też nigdzie nie był podłączony, tak że zostaw go niech sobie dynda :)
  • Poziom 9  
    ale mrugają mi kontrolki od rewersu , myślałem ze to będzie przyczyną. przesówka wszystko ustawione jak należy a mruga. a ten kabel jest powiązany ze sprzęgłem więc myślałem ze ma coś wspólnego z rewersem. ale jak mówisz ze w innym też tak widziałeś że wisi to może i tak ma być
  • Poziom 9  
    skrzynia dynashift z rewersem elektrohydraulicznym nie mechanicznym
  • Poziom 39  
    W kwestii obciętego przewodu to chyba nie jest potrzebny - mam schemat dyna... ale bez elektrohydraulicznego rewersu i tam sygnał sprzęgła nie dochodzi.
    Kontrolki rewersu jeśli mrugają w regularny sposób to pewnie sygnalizacja awarii. Niestety musisz szukać w instrukcjach.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    mrugają na przemian przód tył przód tył i tak w kółko do tego sygnał dzwiękowy przerywany. te kontrolki nie wyświetlają przecież objawu awarii tak jak to się ma z kontrolką ehr której ilość mrugnięć oznacza przypisaną awarię w kodzie błędów ehru
  • Użytkownik usunął konto