Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Slican IPM-032 - Slican IPM-032 konfiguracja gorącej linii

20 Lis 2014 22:16 1503 4
 • Poziom 10  
  Witam, proszę o podpowiedź jak skonfigurować "gorącą linię" na miasto. Jak zaznaczam opcję "gorąca linia" to Slican rozumie to jako preferowana linia (translacja) za pomocą której abonent będzie w pierwszej kolejności wychodził na miasto. Mi zaś zależy na gorącej linii, która będzie polegała na tym, że po podniesieniu słuchawki abonent będzie bezpośrednio słyszał w słuchawce sygnał centrali miejskiej bez konieczności wyboru "0".
 • Poziom 10  
  Jeżeli masz na myśli bezpośrednie zajęcie łącza miejskiego bez możliwości wybierania numerów wewnętrznych to nie ma takiej opcji.

  Jeżeli masz na myśli zajecie łącza miejskiego bez wybrania 0 z możliwością wybierania numerów wewnętrznych, to ustaw ruch wychodzący bez gorącej linii, krótkie numery bez 0 -> LCR i w LCR zrób wpisy bez 0.
 • Poziom 10  
  Chciałbym, aby abonent po podniesieniu słuchawki od razu słyszał sygnał linii miejskiej i mógł realizować dowolne połączenia. Naciskając flash mógł wrócić do sygnału centrali Slican i realizować połączenia wewnętrzne. Tak można było ustawić w starych centralach CMT.
 • Poziom 10  
  Wydaje się, że wybranie albo numeru miejskiego albo wewnętrznego jest mniej skomplikowane :)
 • Poziom 23  
  Ruch wychodzący/OutHL Gorąca linia, wolna (lub szybka) analiza numeru.