Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PC - Czarny ekran podczas włączania komputera

masacrator355 20 Lis 2014 22:19 825 3
  • #1 20 Lis 2014 22:19
    masacrator355
    Poziom 5  

witam posiadam taki problem gdy uruchamiam komputer wszystko ładnie się ładuje przez jakieś 3-4 sekundy następnie ekran staje się czarny i nic dalej się nie dzieje . Gdy wchodzę do biosu, wejdę lecz po 2-3 sekundach ekran staje się czarny kartę graficzną wyciągnąłem sprawdziłem pod zintegrowaną grafiką dzieje się to samo resetowałem BIOS lecz nadal to samo zmieniałem baterie nic nie pomogło, czasami ładowanie systemu dojdzie do pokazania symbolu WIN XP ładuje się i czarny ekran i nic już nie widać nawet po czekaniu 20 minut również nie mogę dostać się do trybu awaryjnego ponieważ po chwili ekran robi się czarny co może być przyczyną wszystkie elementy w komputerze chodzą dysk twardy wiatraki, głośnik wydaje tylko krótki dźwięk który wykazuje je wszystko jest OK, problem nastąpił niedawno lecz z rana komputer chodził normalnie, nic nie było zmieniane w BIOS oraz innych ustawieniach.

0 3
  • #2 20 Lis 2014 22:44
    sosarek

Poziom 43  

Kolego, a monitor podmieniałeś? Podaj pełną konfigurację komputera, z uwzględnieniem marki i modelu zasilacza.

0
  • #3 21 Lis 2014 00:57
    winmap
    Poziom 30  

Podmień monitor i sprawdz zasilacz jak kolega wyżej.

Po mojemu wina Monitora. Miałem podobne problemy więc sprawdz....

0
  • #4 21 Lis 2014 22:23
    masacrator355
    Poziom 5  

Sprawda rozwiązana monitor do wymiany dzięki wielkie Sosarek za podpowiedź !.

0