Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subiekt 4 - - poprawne ustawienia OKI 3320

chmielu_m 20 Lis 2014 22:45 1662 0
  • #1 20 Lis 2014 22:45
    chmielu_m
    Poziom 9  

Witam,
    Mam klienta, który korzysta z S4 i wcale nie chce zmieniać go na inny nowszy (a stać go), jest to hurtownia budowlana, sprzedaż i praca na programie jest dużo szybsza jak na jakimkolwiek programie Windosowym, klient próbował testować nowy ale jeśli chodzi o szybkość obsługi to nie to samo, ruchu nich bardzo duży, non stop klient się kręci a S4 jest naprawdę szybki. Ja z S4 miałem styczność około 10-12lat temu dużo pozapominałem. Kupił ten klient drukarke OKI 3320 i potrzebuję ją poprawnie ustawić w S4. Drukarka drukuje, dość szybko z polskimi znakami i teoretycznie jest OK ale chodzi o dopracowanie ustawień tzn.

1. Głowica drukuje w jedną stronę a potrzebuję ją zmusić by drukowała również na powrocie co dodatkowo przyspieszy wydruk.
    2. Przy dużej Fa Vat składającej się z około 100 pozycji drukarka drukuje pierwszą stronę, robi dużą przerwę i na kolejnej stronie zaczyna drukować resztę Fa. Klient korzysta z papieru 240x12

Może ktoś z Państwa ma jeszcze styczność z tym programem lub pamięta jak poprawnie dopracować ustawienia. Z góry dziękuję za cenne podpowiedzi.

Ustawienia drukarki:

Wygląd Fa Vat:

0 0