Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamerka internetowa do 500zł jakość.

Rushoffa 20 Nov 2014 23:16 627 10
    Rushoffa
    Level 8  
    Witam, potrzebuję naprawdę dobrej kamerki internetowej. Zależy mi głównie na jakości. Obecnie miałam C920 z Logitech, ale mi padła :cry: Chciałabym ją zastąpić czymś lepszym, ale zastanawiam się, czy znajdzie się coś lepszego... I na tym polega moje pytanie, znajdę coś lepszego do 500zł, czy kupić ponownie c920-30. :?: :D
    KSRhaziel
    Level 36  
    Posiadam C920 i bardzo sobie ją chwalę. Z tego co widzę, to Logitech nie zrobił jeszcze następcy tej kamery. W tej cenie chyba nie dostaniesz nic lepszego.
    User removed account
    User removed account  
    Rushoffa
    Level 8  
    vampire86 wrote:
    Posiadam C920 i bardzo sobie ją chwalę. Z tego co widzę, to Logitech nie zrobił jeszcze następcy tej kamery. W tej cenie chyba nie dostaniesz nic lepszego.

No własnie o to chodzi.. Jak nie ma nic lepszego to chyba sie zdecyduje ponownie.
    Była dobra nawet bardzo, ale myślałam ze może po roku już dorwę coś lepszego. :|

Może ktoś jeszcze się odezwie, poczekam jeszcze. Kamerkę chcę kupić/zamówić za ok 2tyg. Także czekam i dziękuje za odpowiedzi.
    fxjerzy
    Level 17  
    Albo jakiś kompakt (cyfrówka) z opcją przekazywania obrazu ;) ?
    Rushoffa
    Level 8  
    fxjerzy wrote:
    Albo jakiś kompakt (cyfrówka) z opcją przekazywania obrazu ;) ?

Powiesz mi coś więcej na ten temat, może coś polecisz? 1 raz słyszę.
    Rushoffa
    Level 8  
    fxjerzy wrote:
    https://www.google.pl/search?q=aparat+zamiast+kamery+internetowej

Smartfonem też można

Czytam i czytam i nie wiem jak sie do tego zabrać :( a Ty próbowałeś? Może dałbyś rade mi to wytłumaczyć ?;)
    fxjerzy
    Level 17  
    Wgrywasz sterowniki od kamery/telefonu i ustawiasz w skype wykryte urządzenie ;-)
    Rushoffa
    Level 8  
    jednak szukam dalej kamerki internetowej, temat aktualny!