Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Alpine CDE-9882RI Brak d德i瘯u

redioux 21 Lis 2014 12:53 762 2
  • #1 21 Lis 2014 12:53
    redioux
    Poziom 7  

Witam, kupi貫m ostatnio Alpine 9882ri, lecz nie do ko鎍a sprawne.
    Mianowicie nie ma d德i瘯u w og鏊e przy wyj軼iu na g這郾iki, d德i瘯 jest tylko na wyj軼iach pod wzmacniacz (gdy pod陰cz subwoofer do z陰cz rca to muzyka gra) ale na wyj軼iu iso d德i瘯u brak.
    Zawioz貫m wi璚 radyjko do elektronika, kt鏎y wymieni ko鎍闚k mocy i nic to nie zmieni這. Twierdzi, 瞠 to wina procesora d德i瘯u, a co za tym idzie naprawa nie op豉calna.
    Moje pytanie brzmi czy mo瞠 mie racj?
    Jak drogi mo瞠 by taki procesor?
    Mo瞠 idzie go w jaki spos鏏 omin望 w uk豉dzie?

Znalaz貫m schemat wraz z oznaczeniami do procesora jaki siedzi w tym radiu, mo瞠 mnie kto nakierowa, kt鏎e pinu odpowiadaj za wej軼ie sygna逝 do procesora, a kt鏎e za wyj軼ie?
    Mam radyjko rozebrane tylko nie jestem pewien co z czym mo積a zlutowa aby omin望 procesor.

0 2
  • #2 22 Lis 2014 02:23
    juniorK123
    Poziom 18  

Wstaw schemat. Na 瘸dnym kanale nie ma d德i瘯u na kostce iso? Procesora nie da sie omin望 . Tak dla pewno軼i sprawd napi璚ia na ko鎍闚ce mocy i czy wyj軼ia g這郾ikowe nie s pozwierane.

0
  • #3 07 Sty 2016 08:45
    redioux
    Poziom 7  

Witam serdecznie.

Min窸o ju sporo czasu ale zagl康aj帷 na forum przypomnia貫m sobie o moim temacie i postanowi貫m da odpowied dla potrzebuj帷ych na przysz這嗆.

Mianowicie temat ROZWI╴ANY. W opcjach jest co takiego jak POWER IC .

Nale篡 przytrzyma klawisz funkcyjny [F] i wybra pokr皻貫m POWER IC i zmieni ustawienie, wtedy radyjko powinno 鄉iga.

Kotlet odgrzany ale ta rada mo瞠 okaza si dla kogo przydatna.

Pozdrawiam :-)

0