Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiron 15R 5521 i obsługa gier.

14 Mar 2014 08:14 765 2
  • Poziom 15  
    Sorry, że odgrzewam ten temat - ale nie znalazłem innego miejsca w którym mógłbym o to zapytać na tym forum.

Posiadam lapka Dell Inspiron 15R 5521 Win 8 z procesorem intel pentium i7, 12 GB RAM oraz wydaje mi się mocną grafiką AMD Radeon HD 8730M 2048 MB. Czy pójdzie na tym Far Cry 3? Tutaj znalazłem minimalne wymagania sprzętowe:

Code:
    Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2/ Windows 7 SP1, Windows 8; Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 lub AMD Athlon 64 X2 6000+; Pamięć RAM: 2 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista i nowsze; Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800GT lub ATI Radeon HD2900); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;

Z góry dzięki!
  • Poziom 43  
    Na nisko średnich detalach zagrasz. BTW nie ma takiego procesora intel pentium i7. Albo masz Pentiuma albo Core i7. Zdecyduj się.
  • Poziom 12  
    Proponuje spróbować skorzystać z narzędzia Can You Run It

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Spora baza gier i dość dokładne porównanie z wymganiami minimalnymi i zalecanymi (mówię dośc dokładne, bo często coś co nie spełnia minimalnych wymagań mozna uruchomić bez problemu na danym komputerze, problemem bedzie jedynie kiepska jakość i mała ilość FPS)