Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tc helicon VoiceLive Touch i voice play czym sie różnią?

22 Lis 2014 15:49 1263 2
  • Poziom 18  
    Witam.
    Pytanie jak w temacie. Chodzi mi konkretnie i jakość, kompresję itp. Czy te dwa efekty bardzo się od siebie różnią?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Play InternetPlay Internet
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Jest kilka podstawowych różnic. Mianowicie VL Touch jest efektem zarówno dla śpiewających jak i grających. Posiada efekty dla gitary, dodatkowe sterowanie funkcją Harmony poprzez sygnał z gitary lub MIDI z klawisza a nie tak jak w przypadku VP tylko z wejścia AUX. VP to urządzenie tylko dla wokalistów. Jeżeli chodzi o jakość efektów to dużo się nie różnią, produkowane na tych samych podzespołach.
  • Poziom 18  
    Witam. Dziękuję za odpowiedź. Co prawda już trochę po czasie bo kupiłem voicelive toutch. Jednak Cieszę się, że odpowiedziałeś na moje pytanie i utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto było dopłacić parę zł więcej za wersję dotykową.

Temat mógłbym już zamknąć ale nasuwa się jeszcze jedno pytanie: czy istnieje polska wersja rozszerzonej instrukcji? Bo nie mogę znaleźć w internecie a nie potrafię ustawić takich efektów jak kompresor i autotune (jeśli się da).