Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AMD a4-6300 Jakie karty graficzne będą szły poprawnie na dual graphics

seweryn34567 22 Nov 2014 16:51 732 7
    seweryn34567
    Level 10  
    Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś się orientuję jakie karty graficzne będą dobrze współpracowały z tym procesorem. Podłączałęm Geforce i jej nie wykrywało nawet. Podłączyłem Radeon Hd2600 pro, widziało ale nie była kompatybilna i się gryzło. Z góry dzięki.
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    A gdzie informacja o płycie głównej i zasilaczu ? Jak bez podstawowych danych mamy Ci udzielić odpowiedzi ?

W samym procesorze masz układ graficzny Radeon HD 8370D.
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    matrixneo007

Ale po co to ? Autor pyta zupełnie o co innego.
    seweryn34567
    Level 10  
    Dokładnie układ graficzny to HD 8370D zintegrowana. Pamięć Ram 4gb. Płyta główna A55m-E33. Chodzi o to że szukałem i szukałem i dowiedziałem się tylko że dużo kart graficznych nie pójdzie na Dual Graphic, ale jakie będą dobrze współpracować, nie znalazłem.
    seweryn34567
    Level 10  
    Właśnie problem mam tego typu że coś nie funkcjonuje na tej karcie u mnie :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2934901.html
    Mam problemy z ustawieniem rozdzielczości oraz z tym że bios jest przesunięty na ekranie oraz rozmazany, już dwa dni się męczę instalowałem chyba wszystkie możliwe sterowniki karty graficznej. Dlatego jestem już tak tą sytuacją zdenerwowany że rozważam zakup jakiejś taniej kart Graficznej która by była kompatybilna z tym układem.
    Zasilacz jaki posiadam to 400w a marki nie znam. A apropo tej list co jest na stronie producenta wynika że karta Nvidia GeForce GT 630 powinna działać, lecz niestety po jej podłączeniu nawet jej nie wykrywa.

Dodano po 1 [godziny] 35 [minuty]:

Udało mi się podłączyć geforce GT630, wystarczyło zainstalować sterowniki do karty i samo ją znalazło. Dziękuję za pomoc..