Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia Lumia 920 - Dotyk po wymianie nie działa prawidłowo

mb83 23 Lis 2014 03:40 4041 3
  • #1 23 Lis 2014 03:40
    mb83
    Warunkowo odblokowany

Koledzy pomóżcie… chciałem pomóc znajomej i wymienic dotyk w nokii. Siedzę w iphonach i z nokiami nie mam wiele wspólnego… Problem polega na tym, że po wymianie digitizera dotyk działa jak chce, czasem idealnie, czasem nie działają dolne przyciski. A jak telefon sie ochłodzi na dworze to można zapomnieć, dotyk w ogóle nie działa, ogrzeje się i jest ok. Po restarcie telefonu działa przez minutę idealnie a później znów wariuje.
    Wzięłem kolejny dotyk, wymiana i znów to samo… Taki urok chińskich zamienników? Czy te Lumie takie dziwne? Może trzeba to cholerstwo jakoś skalibrować?

Swoją drogą po podpięciu do windowsa produkt microsoftu nie może wyszukać sterowników online w witrynie microsoftu :))) śmiech na sali :) chyba trzeba mieć windowsa 8 żeby w ogólne zainstalować tą nokię i korzystać w programu NCS. Komp wykrywa ją jako Lumia 920 (rm-821) i za diabła nie moge sterowników do tego znaleźć...

-1 3
  • #3 23 Lis 2014 12:21
    mb83
    Warunkowo odblokowany

I nie ma możliwości tego poprawienia? Tylko oryginał?

2
  • #4 28 Gru 2014 21:56
    mb83
    Warunkowo odblokowany

No i udał się… sama szyba i wszystko działa. Problemem są sterowniki ale jest soft, który obsługuje chińskie zamienniki i dotyk działa super. Brandowany co prawda przez t-mobile ale najważniejsze że działa

0